Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends champion...

League of legends champion tesztelés?

Figyelt kérdés
Ha teszteli akarok egy championt, ahoz milyen játékmódot játszak? Elkezdtem tesztelni gangplank-et, bár már 19es szitü vagyok. 2-3 napja játszom vele, és eddigi legjobb eredmény 21/1/10. Mindig summoner's rift ben játszom, PVP, de sosem érem el a full buildot. Megveszek max 3-4 ietemet(drágábbakat) és aztán már vége is a játéknak. nem próbáltam még más játékmódot, ami esetleg hosszabb lenne, hogy full build legyen rajta. Köszönöm a segítséget előre is :D
2014. febr. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Sima 5v5 Summoner's Rift-nél nincs jobb hely tesztelni (de játszani se).


Azért ér véget hamar, mert még alacsony szintű vagy, ilyenkor sok a gyökér, könnyű őket farmolni.

2014. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha meg full buildel akarsz funolni, akkor botok ellen 1v5
2014. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SilentWolfHUN válasza:

Ajánlhatnék egy Coop vs Al. meccset Summoners Riften, tökéletes én mindig ezt szoktam tenni. (skill kipróbálás,build kipróbálás, spell kipróbálás)

2. gamet meg már tolhatod Normalba, de ha nem érzed úgy nyugodtan menny több bot meccset :)

2014. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!