Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A counter strike 1.6-ba...

A counter strike 1.6-ba egyszer jó a pingem (30-40), máskor meg felmegy 100-400,500-ra! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
én arra gondoltam, hogy a számítógép lassú,vagy pedig túl sokan interneteznek itt a környékemen és az miatt,mert amikor ilyen 30-40es a pingem az este ill. éjjel van és akkor gondolom a nem sokan interneteznek! szerintetek is ez lehet a baj?

2014. febr. 2. 17:18
 1/2 Krist250 válasza:
Ennek nagyonsok oka lehet. Lehet pl az, hogy a szerveren valaki nagyon laggol, igy felmegy neked is a pinged. Akar lehet az is, hogy a halozatodra van csatlakoztatva masik gep, es ott torrenteznek vagy valami, esetleg te torrentezel. Lehet hogy a skype-tól, a böngésződ abalaki miatt(mozgóképek) tehát sok ablak van megnyitva. Nekem mikor magas, kikapcsolom a torrentet, es a neten a fölösleges alkalmazásokat bezarom, es a skypeot kikapcsolom. Remelem tudtam segiteni :)
2014. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nincs megnyitva semmi,se torrent, se böngésző, nincs rákötve a netre semmilyen más gép csak amin akarok játszani! amugy a netem egy mikrohullámú internet ami 4MB-ás és invitel! de most a hálózati kártyán gondolkozok hogy azt kéne kicserélni! az működne?
2014. febr. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!