Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age Origins. Ezzel a...

Dragon Age Origins. Ezzel a játékkal játszom már 1 ideje és lett egy csomó sérülésem amik nem akarnak elmúlni rendesen lehúzzák a képességeimet. Valaki, aki még játszik ezzel a játékkal megtudná mondani, hogy tudnám meggyógyítani a sebeimet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Több fajta gyógyító cucc van. Asszem van olyan is ami nem instant gyógyít, hanem az ilyen sérülésekre is jó.
2009. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem találkoztam ilyenekkel.. A gyógyítalc sak az életenergiát adja vissza, a sérülések megmaradnak.
2009. dec. 6. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
menny be 1 kápolnába és ott biztos lesz 1 gyógyító
2009. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A szert, ami egy kevés életet visszaad, és sérüléseket gyógyít, angolul Injury Kit-nek hívják, magyarban fogalmam sincs, mi a neve. Ahogy a gyógyitalnak és lyrium italnak, ennek is több fokozata van, ettől függ, hány sérülést gyógyít meg: Lesser - 1, Normal - 2, Greater - 3, stb.
2009. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsuchan ***** válasza:
Nem a gyógy csomagra gondolsz?
2010. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de már megtaláltam köszi
2010. márc. 16. 16:01
 7/7 anonim válasza:
A táborban begyógyul minden sebed!
2010. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!