Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sacred 2- fallen angel. Hogy...

Sacred 2- fallen angel. Hogy lehet változtatni a karakter megjelenésén? Vagy csak másik rész teszi ezt lehetővé?

Figyelt kérdés
A sacred 2 fallen angel alapjátéka van meg, és nézegettem néhány képet a játékról,de amin meglepődtem, hogy tök másak pl a hajak, mint nekem.(sőt, azt sem tudom, hogy kell változtatni rajta.) ugyan végigböngésztem mindent a karakterek választásánál, de semmi olyasmit nem találtam, ami erre vonatkozna. Vagy csak a következő részeiben elérhető ez? Csak kíváncsi vagyok. :)

#karakter #Sacred 2 #Fallen Angel #karakter beállítás
2014. febr. 8. 00:21
 1/4 Skami válasza:
szia, youtubon vannak videok a játékról, próbáld meg ott megkeresni a karakter változtatást/angolul character customisation
2014. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát sajnos, ahogy nézem csak az ice & blood kiegészítőben van lehetőség több variációra.. hát, azért köszönöm, ment a zöld :)
2014. febr. 8. 11:24
 3/4 Nacui válasza:

Anno a PC Gurutól kaptam erre választ.

Kódokkal tudod változtatni, a karakter megjelenését, azonban csak addig változik amíg ki nem lépsz a játékból. utána újból kódolnod kell.

2014. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. jún. 17. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!