Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa (Pc) Kontroller probléma?

Fifa (Pc) Kontroller probléma?

Figyelt kérdés
Van egy Genius Maxfire Grandias 12v kontrollerem, amit Fifa-hoz vettem. Az a problémám, hogy a jobb analóg kart nem tudom használni a játékban. Tehát cselezésnél sem működök, se tizenegyesvédésnél, se a menüben nem tudom használni léptetésre. Eddig a 12,13,14-el próbáltam de egyikben sem működött. Más játékoknál nincs ez a probléma, hibátlanul működik. Valakinek van valami tippje esetleg, hogy mi a probléma?

#FIFA 12 #kontroller #FIFA 13 #FIFA 14 #Genius Maxfire Grandias 12v kontroller
2014. febr. 8. 17:47
 1/1 anonim válasza:
Szia! Töltsd le az xbox360 controller emulator-t. Csomagold ki, majd másold be a játék game mappájába. Utána elindítod az xbox360ce alkalmazást. A programnak automatikusan fel kell ismerje a kontrollered. Utána meg a fifát indítsd. Működnie kell.
2014. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!