Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a The Sims3ba...

Hogyan lehet a The Sims3ba hajakat, ruhákat és tárgyakat letölteni? Én próbáltam már de egyszerűen nem rakta be a játékba pedig a TS3InstallHelper-t is letöltöttem. :S Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 15:42
 1/1 anonim válasza:

letöltöd pl. a hajakat, és a sims3 mappájába kell lenni egy olyannak hogy downloads, ha nincs akkor csinálj...és oda pakolj bele mindent...én a könnyebb átlátás miatt külön vettem a package fájlokat a sims3pack-tól. nah ha ez megvan, akkor ezeket beletesszük a saját mappájába, és ott telepítjük...a sims3pack fájlokat az indítópanelben kell telepíteni..a package-re meg 2x rákattintasz a downloads mappába és már fel is van telepítve.

ennek elvileg működnie kell..

ja és az installhelper monkey meg a microsoft net framework 3.5 legyen fent!anélkül nem megy.

sok sikert!

2010. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!