Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megeri most megvenni learazva...

Megeri most megvenni learazva 32 eurorol 22 re stemen a 7 days to die-t?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A prohardver apróján szoktam nézelődni, sokkal olcsóbban szoktak lenni játékok. Pl. most benéztem és láttam 3 ezerért azt, amit te szeretnél.


[link]


Itt van a találati lista, nézz körül. Csak ne egyből, ész nélkül vegyél. Menj rá az eladó profiljára, ott olvasgass véleményeket róla, hogy biztos legyél benne, megbízható emberről van szó. Erre mindig figyeltem, nem is volt gondom sosem.

2014. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de en steamrol szeretnek venni (nem lakom magyarorszagon :D )
2014. febr. 11. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Elvileg olyan 6600 forint, ez már rajtad múlik, hogy belefér, megéri-e. Nem tűnik vészesnek, kivéve magyar szemmel.
2014. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dayz standalone

Rust


Valamelyikben nem gondolkoztál?

7dtd volt nekem is az első ilyen zombi apokalipszis játékom ami megfogott de most az említett kettő sokkal jobban tetszik.

2014. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a Rust már nem zombis :( de még így is nagyon addiktív.
2014. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!