Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Auchanban most lesz leárazv...

Az Auchanban most lesz leárazva (39k) a Myaudio Q404 megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szvsz nem éri meg az ilyen olcsótabot/olcsótelót venni. én egyszer már befürödtem szintén egy MyAudio által forgalmazott tablettel...Általában szoftverezettség a kérdéses, ami a gyártótól függ, ebbe meg bele kell ásnod magad, mert a MyAudio nem igazán foglalkozik vele. Ha kapnak a gyártótól frissítést, elkezdik tesztelni, aztán kiadják, de ők nem fogják a gyártót zaklatni, sürgetni, így lehet, hogy lesz rajta egy nem tökéletes 4.1-es jb-d rajta. Külön ennél a modellnél meg eleve gáz az 512 mega ram, ami már elég szegényes, és hiába van 4 magos proci benne, ha az erőigényes appok nem tudnak elindulni, mert nincs hely betölteni. A 4 giga tárhely is elég határeset, ami persze bővíthető, de az megint plusz pénz, hogy vegyél bele egy microSD kártyát. 1300 mAh-s akku meg kérdéses, hogy meddig bírja.
2013. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! nekem kb. egy hete van ilyen telóm. Auchanban vettem, bár akkor még nem volt akciós :S Én elégedett vagyok vele. (mondjuk nagy igényeim nincsenek) Sztem 39ért megéri. Telefonálni jó. Elég gyorsan dolgozik, szép a kijelző. Olvastam valahol hogy valakinek nem jött be a 3g mert minden teló gyárihibás volt, de én ezt nem tapasztaltam. Nekem bejött a 3g is. Egy dolog zavar csak. Pötyögés közben rezeg és nem tudom kikapcsolni. Előlapi kamera egyszerű vga nem kell sokat várni tőle, de a hátsó elég jó képet csinál. Ami nagyon szimpatikus benne, hogy ha telefonálok mikor a fülemhez teszem lekapcsol a képernyő (régi telómmal előfordult hogy telefonàlás közben lenémítottam, stb) de ha elveszem onnan, simán visszakapcsol és le tudom tenni. Ez a második "okosom". Ezért sok viszonyítási alapom nincs, de az elsővel befürödtem. Ezt a vételt (még) nem bántam meg, még így sem hogy nem akciósan vettem.
2013. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A huawei volt még terítéken (egy másik boltból) de a pár ezres különbség miatt ez nyert. ( ránézésre hasonlít kicsit a kettő)Azt még hozzáteszem , hogy szerintem az olcsóság titka az anyaghasználatban van. Tapintásra az egész műanyagborítású. A hátlapja is elég vékony, mikor összeraktam attól féltem, hogy eltöröm. De valamit valamiért. A myaudio márka elsőre nekem sem mondott semmit, féltem is kicsit, de nem bánom. Ismerek olyan embert akinek 80 ezres márkás telefonja van mégis a pokolba kívánja. Játszani nem szoktam, szóval hogy melyik hogy fut rajta nem tudom. (ha esetleg neked ez fontos szempont)

Az előző voltam.

2013. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!