Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feed The Beast indítási gond?

Feed The Beast indítási gond?

Figyelt kérdés

Hello!


Az lenne a problémám, hogy ki akartam próbálni FTB Direwolf 20-at (1.0.12), ezért átállítottam a launcherben, és nem indul el. Elkezdi betölteni, feljön a mojang logo és egyszerűen kilép.


És amióta próbálkoztam ezzel, az FTB Unleashed sem megy....


Mit lehetne ezzel kezdeni? (A szervert próbáltam még leszedni 1.0.12es direwolfot, de semmit nem csinál, ha rákattintok a download server gombra).


Előre is köszi.



2014. febr. 12. 00:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, amióta direwolfot ki akartam próbálni semmilyen url-t nem hajlandó megnyitni a gépem(rákattintok egy kék linkre és semmi).
2014. febr. 12. 14:26
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen gondom van, csak nekem a Monster pack nem indul el, a többi működik. Történt már ilyen az Unleasheddel is, viszont akkor meg tudtam oldani úgy, haogy minden FTB-s cuccot letöröltem (pack-ek, launcher, stb.), aztán újra letöltöttem és onnantól működött. Szerintem érdemes ezt kipróbálni (persze csak ha még nem tetted meg).
2014. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!