Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Angels játékban...

A League of Angels játékban melyik szervereken van magyar klán?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 17. 11:00
 1/7 anonim válasza:
[S91] Fireblade Ridge szerveren vagyunk páran. A guildunk neve UNION most 9. a rangsorban. A guild már létezett, ketten vagyunk most magyarok ott. Ha eléred a 30. szintet be is tudlak venni, ha van még hely. Sajnos a vezető ezt szabta feltételnek.
2014. márc. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Darkerrizsa válasza:
S88 ason (Mystforge) szerveren szivesen látunk új, és egyben tapasztalt játékosokat is, a Feketesereg szövetségben! Jelenleg 16-an vagyunk, és folyamatosan van fent valaki. Segitőkész mindenki!
2014. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
[S37] Humanity's Paragon. A frissen alakult Morsus Canis klánba is lehet bátran jönni. Szint határ nincs, hely van bőven, a vezető szinte bármikor a rendelkezésetekre áll.
2014. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég sok szerveren láttam magyarokat, az én szerveremen csak 4-5-en vagyunk max, de sztem szinte minden szerveren vannak magyarok.
2014. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
S33 szerveren van valaki?
2014. ápr. 23. 10:51
 6/7 anonim válasza:
S155-n AchAngels is magyar klán. 6-dik a rangsorban :) Mindenkit szeretettel várunk :)
2014. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
S55-Beholder's Road-on egyedül vagyok magyar! Oda is jöhetnének.
2014. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!