Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota2 vagy lol? Melyikkel...

Dota2 vagy lol? Melyikkel játszanak többen?

Figyelt kérdés
Egy ideje lol-ozok már, de haverom azt mondja mennyek dota2-re mert többen vannak ott. Megnéztem a steam infót és napi 600-700 ezren játszanak. Lol-ba ennél kevesebben?:O

2014. febr. 19. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Lolban is simán megvan ennyi ember, csak ott ugye van 1 rakat különálló szerver (NA, EUW, EUNE, RU, stb). Ezzel szemben a streamen egyszerre vannak fent, ezért lehet becsapós az adat.


Saját véleményem: én kipróbáltam a dota 2-t, próbáltam megszeretni, de nem jött össze. Annyira durván kiegyenlítetlen néhány champ, hogy félelmetes és számomra röhejes is. Lolban,legalább próbálkoznak nerfelni és kiegyenlíteni a champeket (bár teszem hozzá lassan ez is röhej tárgya).


A döntés a tied, ismerek olyat aki átállt dotara végleg és olyat iis aki visszqtért a lolhoz. A kipróbálásával semmit nem vesztesz.

2014. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én inkább lol-ozok (EUNE) nekem az jobb egy kicsit. Bár igaz vannak karakterek főleg az újak közt akiket ideje lenne lejeb vinni :D
2014. febr. 19. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
annyira lenyegtelen hogy melyikkel jatszanak tobben, ez egy moba, egyszerre ugyis csak 10-en vannak a palyan, annit embert meg barmikor lehet kapni
2014. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

LOL: szinte tökéletes balance, pörgős, de tele van vérpistikével, a grafikája meg nagyon csúnya.


Dota2: nehezebb de azért mert primitívebb, a hős laggal reagál a kattintásra, a balance pocsék, nem annyira átlátható mint a lol, az emberek viszonylag normálisak, a grafika meg gyönyörű

2014. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Az utolsónak azért azt üzenném, hogy nekem és az összes dotás ismerősömnek egyáltalán nem reagál lassan a kattintásra a hőse, teljesen olyan mint máshol, tehát ott a Te netednek van valami baja, és egyáltalán nem a játék hibája. Nem vitázni akarok, de azért ez nagy hülyeség, hogy ilyen alaptalan dolgot írtál.


A Lol-al én úgy tudom hogy több millióan játszanak, mert fél Korea azt nyomja a Starcraft 2 mellett. A Dotával 600-700 ezer ember. EU-ra lebontva szerintem kb. ugyanannyian játszhatnak.

2014. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!