Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik szakma jobb / melyikkel...

Melyik szakma jobb / melyikkel lehet több pénzt keresni wow-ban?

Figyelt kérdés
Tailoring + enchanting vagy mining + jewelcrafting?
2014. febr. 3. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Enchant nagyon jól keres, de nagyon szivatós felhúzni. Tailort megéri és a kettő egyben megéri, de encsa nem egy könnyű meló.


Mining JC aránylag könnyű mert gyűjtöd az anyagokat a felhúzáshoz, viszont ahhoz meg nagy szinten farmolni kell és általában leszokták előled farmolni..

2014. febr. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És tudnátok mondani valamilyen érdekes küldetést vagy qvesztet?

Mert akárhányszor szemezgettem a wow-val a pvp-t + az egyéb társas ,csoportos játék módokon kívül én nem láttam még 1 értelmes küldetést sem .Folyton kb ilyen szintű dolgokat látok pl: gyilkolj le 10 vaddisznót ,h legyen makkod+tp állandóan valami nyomi állatot kell lekaszálni nekem ez jött át ,de nagyon ismeretlen számomra ez a világ javítsatok ki ha nem így van viszont maga warcraft univerzuma tetszik nagyon. Cáfoljátok ezt meg és lehet előfizetek XD!

2014. febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!