Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 telepítésével lenne...

Sims 3 telepítésével lenne egy kis gond. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Na szóval eddig csak torrentről letöltött simssel játszottam. Most hozzám került egy teljesen legális sims origin kód, amit be is váltottam. Szépen le is töltötte, de amikor a telepítésre került a sor, egy ilyen hiabüzenetet adott: A telepítő észleli, hogy a The Sims 3 1.55.4 verziója már telepítve van. A telepítő a The Sims 3 (1.42.130) egy korábbi verzióját telepíti. Mielőtt telepíti ezt a verziót, el kell távolítania a korábbi verziót. Az egyetlen bökkenő az, hogy nincs fent a gépemen semmi, még simsre se utaló dolog, amit ez kér, hogy töröljek ki. Mi a teendő?

2014. febr. 19. 13:17
 1/3 anonim válasza:
hol torolted le a jatekot? csak a jatek mappajat? vagy vezerlopultba? a savegame mappajat letorolted? ezt ird meg hogy tudjak segiteni
2014. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenhol kitoroltem, talan maradt valami save, de annak nagyon elrejtve kell lennie, mert mar szinte az osszes mappat atkutattam, arra is gondoltam, hogy ujra kene telepiteni a gepet de most 1 jatek miatt nrm fogom
2014. febr. 25. 14:16
 3/3 anonim válasza:
nem tudom hogy mar megoldottad e de a save gamet is szedd le. bocs a kesoi valaszert :( ha meg meg mindig nem sikerult meoldani windows 7 ed van?
2014. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!