Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a Videó...

Fulár kérdése:

Mi lehet a gond a Videó kártya Driver telepítésével?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Páromnak egy Asus K53Br típusú Laptopja van.Ebben egy"APU"proci van aminek az a jellegzetessége,hogy a proci mellé be van építve egy plussz videókártya a teljesítmény növelésének érdekében.Az integrált videókártya típusa Ati Radeon Hd 7470.Viszont a Catalyst Control Center állandóan egy Ati 6320-as kártya driverét húzza le és telepítí föl.Az oprendszer 32 bites(legális)Win 8.Ugynerről a gépről néztem videót a Youtube-on és ott a Win 5,5-ös élményindexet ad neki.A miénkre pedig 3,7-et.Hiába húzom le a megfelelő drivert a gyártó honlapjáról vagy telepítem a gyári lemezről.Az eredmény ugyanaz.
2012. dec. 31. 11:50
 1/2 eNerdzsy ***** válasza:

A kérdésből nem derül ki, hogy egyébként a Vezérlőpult - Rendszer - Videokártyánál van e sárga kérdőjel?

Ha van, az a gond.


Működik e a képernyőmegosztás, gyorsbillentyűk a megjelenítés szabályozására?

Mert, ha igen akkor fent van a megfelelő illesztőprogram, és az élményindex értékelése engem teljesen hidegen hagyna.

2012. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van!Nem pontos a kérdés.Nos az eszközkezelőben semmi probléma sincs és máshol sem.A Win élményindex számomra sem jelent semmit viszont az könnyen leszűrhető belőle,hogy valamelyik hardvert nem kezeli rendesen ha egyszer ugyanaz a gép pontszáma másnál lényegesen magasabb.

Valami olyasmi a gond,hogy a procival egybeépített kártyát kezeli a masina de a játékra való a fent is említett Radeon 7470-es kártyát nem.Számomra pedig sajnos új mind a Dual videókártyák világa mind pedig az"Apu"prociké.

2013. jan. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!