Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik a jobb xbox-ra, Dead...

Vazul12 kérdése:

Meik a jobb xbox-ra, Dead Island vagy Dead Island riptide, meiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Ha jó zombis játékot akarsz vedd meg a Walking Dead Survial Instict-et.

Az a legjobb zombis-túlélő játék

és a sorozat is rohadt jó :)

2014. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy aranyos elfogult válaszoló :D ezt nagyon szeretem.

A Survival Instict gyenge játék unalmas játékmenet ismétlődő pályák és semmi story (igen tudom hogy a sorozat előzményeit akarja ismertetni de akkor is) gyenge nagyon sok téren elmaradott.

A Dead Island Riptide-ot nem próbáltam de a játék első része biztos hogy jó. Főleg ha van kivel játszani és mindent átkutattok, megcsináljátok a mellékküldetéseket.

2014. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Walking Dead Survival Instinct egy nagyon rossz játék

a Telltale Game nagyon jó lett, hűen visszaadja a sorozatot, a Survival Instinct nem

ronda grafika, ismétlődő játékmenet, változatlan helyszínek, a játék ezek mellett mortyrozik is rendesen

az említett kettő közül meg inkább a Dead Island, ár-érték arányban jobban jársz, mert a Riptide ugyanaz mint az első egy-két extra dologgal meg új helyszínnel (ami trópusi üdülő helyett, trópusi sziget, nagy különbség nincs)

2014. febr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is a Walking Dead a kedvencem :DD
2014. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!