Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Banishedben hogyan lehet...

Banishedben hogyan lehet "buzdítani" a lakosokat h szaporodjanak?

Figyelt kérdés

Végre sikerült jól játszani vele de most már nem nagyon akarnak szaporodni. Boldogok és egészségesek.

Van valami mód arra hogy sok lakos legyen?



2014. febr. 27. 17:53
 1/3 Tantor válasza:
Én úgy csinálom, hogy szépen építem kifelé, a favágó telepet, a kovács műhelyet, de előtte farmokat vadászházat, meg halásztelepet hozok létre. Mivel az élethez ami kell nekik (tüzelőanyag, kaja) megteremtettem, elküldöm őket dolgozni, és mivel sok kaja lesz, meg nem fáznak, születik 1-2 gyerek. Ilyen elven megyek tovább, és figyelem, hogy a házakban, ahány 10 év feletti gyerek van, annyi házat építek utána, és egy olyan óra alatt feljutok 120-130 emberig. Szóval a "szaporodást" így oldom meg. De abban tudnál segíteni, hogy mivel oldod meg, hogy az egészség ne csökkenjen lefelé? Mert csinálok nekik kórházat, meg herba cuccokat, és olyan 100-nál már csak 1 szív van, meg jön valami fertőzés, és halnak meg sorban. Tehát az egészség megőrzéséhez valami tanácsod van?
2014. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudok semmit mert nekem sosem volt annyi emberem max 30 de amint elérem a módszereddel azt a sok embert akkor meglátom h mit tudok tenni ellene :D
2014. márc. 2. 22:55
 3/3 anonim válasza:

(Felnőttek száma+diákok száma)/2 = Házak száma


Így sok lesz a lakos :)

2018. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!