Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szeretnek sokan az E100...

Mit szeretnek sokan az E100 ágán nem értem. Valaki elmagyarázná? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eljutottam a DW2-ig de valami borzalmas tank, némelyik könnyű tanknak nagyobb a páncélzata, a T18 is átüti a páncélját. Amúgy a tankkal van már 6000 xp-m és már ki is fulloztam de már nagyon unom. Már van IS tankom, de még egyik orosz heavy tanknál nem tapasztaltam gyenge páncél és gyenge löveg párost. Így elindultam a Pz IV felé. De a DW-es tapasztalatokra alapozva a VK 30.01 P ág felé mentem, már van Tiger P tankom is. Elgondolkodtam hogy érdemes-e megszerezni a VK 30.01 H-t. És ha megszerezném akkor megérné? Mert eddig az E100 ága minőségben lefele megy. LÉNYEGRE TÉRVE, MEGÉRI A SZENVEDÉST A TIGER 1-2 VAGY INKÁBB A PANTHERES ÁG A JOBB? A MAUS ÁGAT MEGÉRI FOLYTATNI? Tanácsokat kérek, remélem tudtok segíteni.

2014. febr. 28. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ja a tiger 3 lövésből 720-at sebez csak, ezt el is felejtettem


nagyon kis német párti vagy amúgy az IS sebzésénél kevesebbet a Tigerénél többet számoltál :D

2014. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!