Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan azt mondjak, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt mondjak, hogy ha tul hamar kezdjuk a fiuzast, akkor megbanjuk. Elmagyarazna valaki, hogy miert is banjuk meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

1.mert ink a tanulással kéne foglalkozni...

2.hamar kiégtek

2010. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ha esetleg szakítotok, a "kislányok" még máshogy élik meg, mint egy tapasztaltabb nő. És jönnek a "depis-öngyi tinik".
2010. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi!:D
2010. aug. 25. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább azt bántam meg, hogy nem kezdtem hamarabb... 20 éves vagyok, és semmi ilyen tapasztalatom nincsen, ezt nem olyasmire értem, h szex meg csók, az annyira nem baj, de inkább az zavar, hogy lövésem sincs, hogy kéne viselkedni egy párkapcsolatban, egy randin, hogy viszonyuljak a másikhoz, stb stb... Szerintem megérte volna tapasztalatokat szerezni fiatalabb korban, mivel olyankor még "úgyis mindegy", kis tiniszerelmek jönnek-mennek... Később meg már élesben megy, ha még akkor állsz neki gyakorolni, akkor... :S
2010. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet korán kezdeni, úgy 15-16 éves kortól. De szerintem amíg csak lehet élvezzétek ki hogy gyerekek vagytok. Nem kell 14 évesen elveszíteni a szüzességet.

Én kicsit visszasírom azt az időszakot amikor még csak egymás kezét fogtuk a fiúval, és csak pár lopott puszi volt.

Aztán jött a szex. Mindenki szexelt középsuliban. Pedig az még csak szerencsétlenkedés volt, ahhoz képest amit most csinálok a párommal.

A mai csajok elkapkodják. Nem lesz attól felnőtt egy 14 éves, hogy már volt 1-2 sráccal. Ez inkább szánalmas. És majd később nem is lesz nagy dicsőség bevallani 25 évesen, hogy már voltál 20 pasival. Ezt nem fogja értékelni a párod. Tartalmas kapcsolatot kell keresni, hogy épüljön a lelketek, szexualitásotok. Nem a leépülést, és a kihasználást kell keresni.

2010. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:44, szerintem meg ez hülyeség, ez nem vizsga, amin akkor mész át, ha sokat tudsz. Nyilván nem jött olyan szerelem azelőtt, ami neked kellett volna. Ezen nem szabad görcsölni.


Kérdező, azért mert még nem vagytok testileg fejlettek. Egyszerűen nem áltok rá készen, fájdalommal jár, aztán 20 évesen frigidek lesztek mind, persze kivétel a kivétel. Egyébként meg kivel dugnátok? A korotokbeliekkel? Vagy ilyen 18 fölötti pasikkal?

2010. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 13 éves koromban összejöttem egy fiúval, egy évvel idősebb nálam, és együtt voltunk 6 évig... és bánom. Nem azrét mert rossz volt, vagy mert mással szerettem volna lenni, hanem a fiú részéről éreztem azt, hogy ő szeretett volna mással lenni, én meg már teljesen belelovaltam magam, hogy örökké tart.. Mindkettőnknek a másik volt mindenben az első, nekem nem lett volna gond, ha vele maradok örökre, de rajta éreztem már szeretne mást is kipróbálni, így "elengedtem". Azt a 6 évet az életemből nagyon sajnálom a mai napig, mert szó szerint ami egy fiatal életében meghatározó évek, az nekem ebben a 6évben zajlott le egyetlen emberrel, körülöttem barátok, barátnők nem maradtak, és mikor szakítottunk egyedül voltam, és úgy éreztem, minta 6 éve egy házban éltem volna, és nem tudok semmit a világról. Szóval, ha lehetne másképp csinálnám.
2010. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!