Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti melyik PS3 játékot ajánlaná...

Ti melyik PS3 játékot ajánlanátok? Nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 játékra van pénzem, de nagyon tetszik vagy 6-7 játék, és egyszerűen nem tudok közülük választani. Ti melyiket vennétek? Ezek közül a játékok közül:


Journey

Beyond Two Souls

Heavy Rain

Vanquish

God of War Ascension

Skyrim

és esetleg az InFamous


Melyiket ajánlanátok? És miért? Légyszi indokoljátok is meg, ne csak egy játék nevet kommenteljetek, mert az nem nagyon segít :(


2014. márc. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Skyrim-izgalmas,érdekes,hosszu játékmenet

Infamous-jo akcio játék meneküléssel és képességekkel fűszerezve

2014. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a Journey boltban vásárolt Collector's Edition kiadása 3 játékot tartalmaz: Journey, Flow és Flower

a Beyond Two Souls még elég drága, akárcsak a God of War Ascension (+ ezek nem sikerültek olyan jóra, mondom ezt úgy hogy a God of War III és a Heavy Rain a kedvencem)

én a Heavy Rain-t és InFamous-t vagy Skyrim-et mondanám

viszont nem értem, azt mondtad 2 játékra van pénzed, holott a Beyond Two Souls és GoWA 10ezer körül van, a Heavy Rain 4-6ezer körül akárcsak a Journey vagy a Skyrim, az InFamous-t meg használtan megkapod 2ezerért...

2014. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

God of War, InFamous: szabad, akciódús, epikus, ha ilyen játékot akarsz ezeket vedd meg

Skyrim: a valaha kiadott egyik legjobb RPG játék, hónapok múltán sem unod meg

Heavy Rain, Beyond Two Souls: interaktív film, ha tizenvalahány órás, lebilincselő, érzelmi hullámokkal teli játékélményt akarsz ezeket ajánlom

A többit nem ismerem, de tudom ajánlani az Uncharted trilógiát, esetleg később ha meg tudod venni ki ne hagyd, PS legenda

2014. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!