Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (league of legends) Ranked...

(league of legends) Ranked 22-es csapdája, avagy van e valami tipp?

Figyelt kérdés
A helyzet egyszerű, nagyjából 3 hónapja lol-ozok úgy másfél hónapja rankedozok. Eközbe megjártam szilver 5-öt aztán lementem bronz 2be ahol most már kétszer is jártam de aztán mindig vissza jutok nagyjából 7-8 játékkal bronz egybe, (hagyjuk hogy bronz milyen gáz tudom jól én is) Nos lehet a skillem nem enged de csinálok 7-8 wint zsinórba és utánna jön a java mivel legalább 5-6 defeat szinte 100% de bronz egybe egy win +12-14 pont egy defeat -22-24 pont akkor innen hogyan tovább? Mert törvényszerű hogy akkor megint vissza esek bronz kettőbe stb, stb.... és ez megy már vagy 1,5 hete.. Valami ötlet? Amúgy soloba nyomom, lehet kéne egy duo partner? vagy nem tudom hogy lehetne innen kijutni? (1200 elon kezdtem 1025-re lementem most 1100-on tengek (lolking)) pofámrol lesül a bőr, mert még a csapat haggyám hogy tré de magamon is észre veszem hogy az 9. win mondjuk ha megszakadok se tudom pl lehozni toppot vagy úgy gankelni jungle+ még a nidalee féle supportokról ne is beszéljünk de ez a része nem rajtam mullik amúgy is top mid jungle ami jól megy adc -nek még viccnek is rossz vagyok supportnak meg úgy ahogy csak champim nincs tarricon meg morganan kivül rá.. :P

2014. márc. 11. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

érdemes duo társat keresni, akivel ts3-on vagy skypeon tudsz beszélni.


Amit még ajánlanék: menj top-ra vagy midre, olyan karakterekkel, amivel 1 v5 ben lehet pentázni (pl Renekton, Nasus, Fiora, Singed, Annie, Brand).


Ha jól tudsz stackelni akkor Nasus-szal fent vagy toppon 20-25 percig, farmolsz, utána 3 Qból eszed a turreteket.


3 hónap mondjuk szerintem kicsit kevés, főleg hogy már 1.5 hónapja tolod a rankedot.

Én nem akarlak leszólni, de sajnos tapasztalat, hogy ennyi idő alatt nem lehet annyi champet összeszedni, amikkel legalább 3 lane-re tudsz menni és válogatni is lehet.


Rúnáid hogy állnak? Oda is kell kb 4-5 rúna oldal (nekem most pl a 11 oldal kevés).


Nézzél twitch-en stream-et, szoktak menni nagyobb szinten singeddel, talán az a legjobb, mivel baromi tankos és a sök gyök vonat fut utánad, hogy megöljön, aztán neo náci módon nyitod a gázt, pentakill :D

2014. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Singeddel elég sokat játszok,Igen folyamatosan tanulok youtube google stream a barátom :), jelenleg 24 championom van. Nasussal mondjuk valami eszméletlen szerencsétlen vagyok nem megy szóval nem is erőltetem, amikkel játszom top: singed, teemo, xin, panthe, trynda.. jungle: poppy, ww, fiddle, xin, amumu(már ha nem bannolják), mid:vlad, veigar, kayle, karthus, talán teemo bár uttóbbi szerintem elég használhatatlan és könnyű gank célpont miden, adc csak ashe, support: janna, taric, morgana(morganával viszont miden nem tudok érvényesülni) Rúnák ilyen " univerzális" 1 ap page meg 1 ad page van csak, gondoltam naivan hogy low elóra nem kell más. Hát akkor lehet neki kéne állni rúnákat meg paget összeszedni úgy is akartam lifesteeleset meg supportot.
2014. márc. 11. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kell duo társ keress meg . Én is azt keresek , mert silver 3-bol visszadobott bronz1-be . Alig tudtam kimászni tavaly a bronzbol most meg visszadobott. Eu Westen Silver 5-os vagyok 75LP-vel . Nordicon pedig Bronz1 0LP-vel . 28 win es 24 loose es 0 LP-m van :) irj privatban ha akarsz duozni .
2014. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia még játszol?Liget?
2015. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!