Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Uplay help? (bővebben lent)

Uplay help? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A következő gondjaim vannak a Uplay-el:


1. Nem kapok Uplay pontokat

2. Nem megy egyik játékban sem a multiplayer

3. Még a ubi shop sem akar bejönni


Olvastam, hogy töröljem a Host fájlt, meg írjak bele, stb, nem segített. Ha beleírtam azt amit a Uplay valamilyen oknál fogva kifelejtett beleírni, akkor be sem tudtam lépni a fiókomba (ilyenekre gondolok: 87.248.214.183 static3.cdn.Ubi.com

95.140.224.199 static2.cdn.Ubi.com

87.248.214.183 static1.cdn.Ubi.com - beírtam őket még külön külön meg egyben is :D).


Ha multizni akarok pl. AC Broderhood, vagy Splinter Cell Conviction állandóan a ubisoft serverek nem találhatóak felirattal találkozok. Valakinek van ötlete?



2014. márc. 14. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Másik gépen megy, ez érdekes.
2014. márc. 14. 17:26
 2/3 A kérdező kommentje:
na újraraktam a gépet, a ubishop megjavult, de a multik nem mennek mert álandóan offlineba indítja el az online állapotban lévő uplayem. Ötlet?
2014. márc. 15. 15:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki válaszolna vmit?
2014. márc. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!