Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok World of Warcraft...

Hogyan tudok World of Warcraft szervert bérelni és mennyiért?

Figyelt kérdés
Nem tervezem még hogy nyissak egy szervert de ha mégis meggondolnám magam akkor hol tehetném ezt meg? Mennyibe kerül? Mennyi ideig tart ez? Bonyolult irányítani ezt az egészet?

2014. márc. 17. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem WoW szerver hostingolással nem foglalkozik egy cég sem, túl macerás lenne, nem érne annyit az egész. Annyit csinálhatsz hogy egy üres szervert bérelsz. Ha nem értesz a Wow szerver konfigoláshoz meg úgy általában az ilyen szerveres dolgokhoz, tuti bukott ügylet az egész. Plusz szerintem egy vagyon lenne a szerver bérlés, mert wownak azért kell az erőforrás. Meg ha pénz is invesztálsz bele valószínűleg (legalább is évekig biztos) csak buknál rajta. Őszintén lebeszélnélek róla. Biztos kell neked ilyen nyűg a nyakadba? :D Meg ez nem is egy emberes mutatvány. Legalább egy kis csapat kéne akik mind profik vagy legalább is tapasztaltak a témában. Mennyibe kerül? Sokba, Mennyi ideig tart ez? Sokáig. Bonyolult irányítani ezt az egészet? K*urva bonyolult. :D
2014. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!! Nem is kell ennél több.:D Csak kíváncsi voltam milyen dolog ez:D
2014. márc. 17. 22:26
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem olyan bonyolult jó igaz hogy én otthonosan mozgok a tèmában de igazából egy kezdő is tud csinálni WoW szervert az h az üzemeltetése bonyolult lenne? o.O hát ha meg tudsz jegyezni 12parancsot akkor nem olyan nehéz viszont az elkészítésével lehet h adódnak problémák mert míg egy cs vagy mta szervert egy ember megtud csinálni egy WoW szervert legalább 4 bár ha kezdő vagy érdemes lenne 10-12 haveroddal együtt összeülni és úgy csinálni na de viszont abban teljesen egyet kell értenem vele hogy rohadtul drága lenne ha csak 3-4 évig csinalnad elvégre több mint 1 000 vetélytársad akadna ráadásul még úgy kell csinálnod hogy a blizzard-ot ne zavarja ami vagy kevesebb bevételt nyújt vagy több pénzt kell belefektetned nem tudom mennyi pénzed van de ez nem ilyen 10 ooo-es veszteség havonta inkább kb.30 plusz még több ha sokan járnak fel
2016. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!