Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik ember, aki letöltötte...

Létezik ember, aki letöltötte a Sims3 razor1911-es változatát, a final version patch-el (1. 0.632. 00002), és erre sikerült neki telepítenie a világ körül kiegészítőt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 18:31
 1/6 A kérdező kommentje:
közel két hete szenvedek vele,és nem sikerül! :(
2009. dec. 15. 18:33
 2/6 anonim válasza:
Nekem sikerült, de előtte egy napig szórakoztam a különféle patchek felrakásával. Bár lehet, hogy ez nem befolyásolta, mert a Világ Körül automatikusan felrakja ezeket. Tölts le egy Crackfixet hozzá. Talán az segít.
2009. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom.
2009. dec. 15. 18:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Sehogysem sikerül......:(
2009. dec. 15. 21:27
 5/6 anonim válasza:
Helo! Nekem is sikerült, bár voltak gondjaim... Úgy csináltam h felraktam a razorosat meg a final patchet és amikor a világkörült telepítette, akkor frissített, de ha fenn van akk semiképp sem szabad engedni (mer nálam legalábbis )ha frissítettem utána errort ír és nem enged játszani, ha nem akkor minden jó. Bár abban nem vagyok biztos, h a final patchet is felraktam, úgyhogy ha úgy nem sikerül , akk hagyd ki a patchet és csak a kieget tedd fel! Remélem segítettem!
2009. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is volt gond vele több mint egy egész estét sz*rakodtam vele.

Én úgy csináltam hogy felraktam a gamet (sims 3) de telepítés közbe nem patch-eltettem hanem elindítottam a sims 3 indítópanelt ott írta hogy mi a legújabb frissítés száma azt leírtam googl-ben rákerestem ,hogy pl. a te patch számodra letöltöttem és kész linket nem tudok mert soha nem találok el arra az oldarra.

Sok sikert.

2011. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!