Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vice city, grafikai problémák,...

Vice city, grafikai problémák, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az alap játékot direkt megnéztem, és normálisnak volt mondható a grafika, voltak hibák, lassan betöltődő út, stb, de miután raktam be új autókat a játékba, elviselhetetlen, villognak a fák, kerítés, út nem látszódik, az épületekben belül minden jó amúgy. Mi lehet a gond szerintetek? A gépigénnyel nincsen gond, egy 100%, fél éves számítógép, új játékok szépen futnak rajta. Persze ezen kívül van még pár hiba, pl pár autónak elég nagy a kereke, de először legyen kész a grafika, utána jöhet az. Előre is köszi :)
2014. márc. 18. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Régi packok ezek a skinek, lehet már rég nem kompatibilis a drivereddel.
2014. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy hibásan tettél be egy módot ami reagált minden egyes elemre a játékban! Ezt kitudod fixálni ha mindig mindenről csinálsz biztonságos mentést! ÉS a legutóbbi módot visszacseréled ami miatt történt a bugolás :D
2014. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 abripeter ***** válasza:

Szia! A problémád összetettebb ennél és nem a gépeddel van gond! Először is gondolom nem csak járműveket tettél bele, hanem map okat is! Főleg én utóbbira tippelnék, mivel a játék indító file-ja hordoz magával egy olyat, amiben meg van határozva a textúrák száma is többek közt! Neked ez ment túl a megengedetten, viszont erre van megoldás! Én évek óta szerkesztem a játékot, már a 4 edik et adtuk ki így, mivel van egy szerverünk is ha érdekel esetleg! Keress meg face en, vagy itt a fórumunk:


[link]


[link]

2014. aug. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!