Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks játékban...

A World of Tanks játékban melyik szovjet X-es közepes harckocsi a jobb?

Figyelt kérdés
T-62A, Object 140 vagy 430-as? Össze is hasonlítottam már csak az adatok alapján is őket compare..stb oldalakon. Tudom, hogy leginkább egyénfüggő, hogy kinek melyik jön be, de ezek közül melyiket lehet a legjobban tipikusan "közepes tank" stílusban használni vagy melyik képes legjobban ellátni a feladatát? Leginkább azoktól kérdezném akiknek megvolt mind a három.

2014. márc. 20. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Ha klasszikus közepes tankkal akarsz játszani, akkor 8as tier fölé ne menj, mert afölött minden közepes tank képes arra, hogy szemből is kilőjön minden ellenséges tankot, op az összes, mert még ha el is rontod és olyan helyzetbe kerülsz, hogy nem tudsz kitérni egy nehéz tank elől, akkor csak betöltöd azt a pár aranyat, amit magaddal viszel és szétlövöd azt, aki szembe jön veled.

De hogy válaszoljak is a kérdésre:

a 430 óta a 62-nek szerintem nincs sok értelme, a 140 pedig az ágyúsüllyedésben és a páncélzatban különbözik jelentősen a másik kettőtől. Személy szerint mindegyik alkalmas a közepes harckocsi szerepre, elég mozgékonyak, a 140 kevésbé alkalmas arra, hogy birkózzon a nehéz tankokkal, így az a klasszikusabb, oldalba támadósabb közepes tank.

2014. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
140 a tuti, 430 még nem próbáltam de nem is fogom a44 az borzalom
2014. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!