Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOT-osok! Mi (k) a tapasztalat...

WOT-osok! Mi (k) a tapasztalataitok a Párduc harkocsi családdal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Tapasztalataim nincsenek, de véleményem az van :D


Németeknél az artykkal és a régi TD ággal játszottam, most az új TD-ket húzom. Szóval ezzel az ággal nincs tapasztalatom, de nem tűnnek rosszak. Viszont rendelkeznek az összes többi német tank gyengeségével. Elölről ki lehet őket gyújtani, hatalmas alsó páncél, úgy általában is sokszor gyulladnak ki, nem valami jó camouflage. Nekem ettől a nagy alhasi páncéltől hányingerem van komolyan. Nem szívesen játszanék ilyen tankkal.


Ha te szereted a németekhez illő játékstílust és el tudod viselni a gengeségeket, akkor élveznéd ezt az ágat.

2014. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másfél-2 éve a Párduc II-esig elmentem ezen a vonalon aztán megálltam és más irányba fejlesztettem. Tervben van, hogy valamikor majd végigviszem ezt is, de az még a jövő zenéje. Annyit tudok róluk nyilatkozni, hogy összességében nem rosszak. Bár tény, hogy elég nagy termetűek és a mozgékonyságuk nem a legjobb valamint könnyű sebezni őket, de az utóbbi a legtöbb közepes tankra igaz. Ellenben sok életük van és a tűzerejük elég jó. A Párduc hosszú 75-ös lövege azon felül, hogy gyors és halálpontos még jó az átütése is. Igaz a sebzése nem nagy szám, de ezt kompenzálja a nagy tűzgyorsaság. A Párduc II-esre nagyjából ugyan ez igaz. Nagyon sokat lehet szívni vele, de ha ki van fullozva akkor lehet aprítani vele persze ha jól kezelik. Egyedül nem érdemes vitézkedni velük mert ezekkel nehéz körbefutni egy nehéz tankot vagy td-t. Leginkább közepes és távoli harcokra jók(nem td-nek) azért mert pontosak meg kiváló támogató tankok. E-50 és E-50M-ről nem tudok nyilatkozni. Sokan szidják őket, hogy nagyon lomhák és nem jó közepesek ennek ellenére én elég sokkal találkozom. 10-ből 9 csatában biztos, hogy legalább egy felbukkan. Ez árulkodó szóval ha jó kezekben van kiváló tankok csak jóval gyakorlottabb kéz szükséges hozzá mint egy T-62-eshez vagy Bat Chat-hoz.
2014. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!