Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ez a játék? (star wars)

Mi lehet ez a játék? (star wars)

Figyelt kérdés
Egy barátomnál láttam 2006-7 környékén, sajnos nem emlékszik a nevére már. A játék PC-n futott, star wars karakterekkel lehetett különböző pályákon párbajozni egymás ellen. Ha emlékeim nem csalnak, arcade stílusban működött az egész, válassz egy hőst, válassz egy ellenfelet, valami ilyesmi. Sajnos sokkal többet nem tudok mondani róla, oldalnézet dereng, de nem kizárt más kameraállás sem. A karakterekről sajna nem tudok többet mondani, ottjártamkor Luke-Vader párbaj folyt éppen. Ha valakinek beugrana erről bármi...sokat segítenétek.

2014. márc. 20. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Star Wars Battlefront
2014. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem a battlefrontra gondolok. Abban nem voltak klónok,csak Jedi-sith mesterek egymás ellen. Olyan Mortal Kombat-szerű volt a karakter választás is, kivel mész, ki legyen ellened, pálya választás, ilyen volt.
2014. márc. 24. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Akkor Star Wars: Masters of Teräs Käsi ?

2014. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez lehet az. Azért nem találhattam, mert PC-n játszottam vele, de egy jó emulátorral bármi megoldható ugyebár. Köszönöm még egyszer.
2014. márc. 31. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!