Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft PvP vagy...

World of Warcraft PvP vagy PvE szerver?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a Starter Edition-t és szeretném majd megvenni a játékot. Ahogy olvasgattam, a legnagyobb magyar közösség az a Ragnaros PvP, utána pedig az Arathor PvE szerveren van. Nincs bajom a PvP-vel, de ha nincs kedve hozzá az embernek, akkoz zavaró, ha gankelik. PvP szerver mennyire vészes ebből a szempontból? Viszonylag ritka (egyszer-kétszer leölnek, de nem ülnek órákig a hullámon), vagy válasszam inkább a PvE szervert?

2014. márc. 23. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Én a helyedben nem venném meg. Hidd el a WoW rég nem az amiért híres lett. Unalmas köteleznek a grindelésre, Raidek se a régiek már, Ulduar és IC volt az aránylag jó Raid, azóta csak full unalom, gagyi bossok. Draenor sem lesz más szerintem.



Amit ajánlanák nem sokára megjelenik a WildStar, egyenlőre zárt béták vannak, de májusban jön a nyílt béta is. Hasonló lesz mint a wow fizetős, de hybrid fizetős. Ha nem akarsz csalódni most nem kezdesz el wowozni.



Egyébként PvP szerver annyi hogy bár mikor küldetés közben leölhetnek. Wowban cata ideén volt olyan zóna ahol nem lehetett fejlődni, főleg most azóta hogy az Azerothi és Outlandi helyszínek a fővároson kívül nyílt terep. De amúgy wowban már semmit sem kell felfedezned, állsz a városban 15- dungeonozol és azzal fejlődsz. Lényegében ennyi.

2014. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az előzővel! Legalábbis teljesen nem...

A WoW szerintem ugyan olyan hangulatos. Nem a játékkal van a gond, hanem az ottmaradt közösséggel. A bossokkal szerintem nincsen semmi baj. Bár kicsit meglepődtem az Ulduar/Icc megemlítéssel, mert messze nem azok voltak a leges legélvezhetőbbek. Én szerettem a pvp-t és BloodScalp on voltam onnó.

2014. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinteztem panda megjelenése után nulláról, és ranga horda oldalon nem volt semmi baj. Ha jött egy vérpisti, meghuztam magam pár percig. Abban igaza van az elsőnek, hogy kevesebb idő kell egy közepes felszerelés kiütéséhez, mint anno. De maga a játék még mindig jó.
2014. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem rég hagytam ott. Azért is írtam a WS-t mert arra várok. De őszintén sem most pandában sem catában nem volt olyan raid countent ami igazán nehéz lett volna. (Pedig HC guild tagja voltam.) Ragna volt az egyetlen nehéz ellenfél. Ennyi. Dragon Soul-t 4 hét után herioicon cleareltük.
2014. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszöntem a válaszokat.


Nemigazán lényeg számomra a játék nehézsége tekintve, hogy nem vagyok hardcore játékos. Elsősorban sztori szinten érdekelne a játék, mert a tört szerverk ebben elég keveset nyújtanak (bugos és script nélküli questekkel tizedannyira sem fun, mint az kiderült a Starter Edition után). Mint mondtam, a PvP-vel sincs bajom, mert az is egy ok, ami miatt játszanék, de inkább választok egy PvE szervert, ha PvP szervereken lehetetlen küldetéseket csinálni. De bízom a harmadik válaszoló hozzászólásában, és kipróbálom a Ragnarost.

2014. márc. 23. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Maguk a questek hangulatosak, csak mint régi wowos nekem nagyon hiányoznak a régi területek. :( Undead kezdő és környéke sokkalta jobb volt. Viszont az újak teljesen korrektek.
2014. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grimmpeace válasza:

Ragnaros horda oldal elsöprő fölényben van,ha ott vagy,néha gankelnek,de annyira nem jellemző,alin annál inkább endgamben meg timelessen főleg:) Arathoron ali az erősebb,de él a horda is,az pve szeró. Hogy unalmas e a wow manapság,azt én nem mondanám,de annyit tudok ajánlani, hogy nézd meg a tubeoes csatornám, ott a wow jelenlegi lehetőségeit és pár korábbi dolgot megnézhetsz,pl cataclysma idejéből:) Nem reklámozom magam, szóval feliratkozni sem kell:) Csak nézd meg egy kér videóm és dönts:).

[link]

2014. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csiß ***** válasza:
Ha Ragnát választod akkor hordába menj és nem lesz gond :) Erős hordás túkerő van a szerveren.Arathoron fordítva van (bár ott nem áll fent a veszélye,hogy órákig kempelik a hullád).
2014. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!