Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti Mass Effect Trilogy-t...

Kriss06 kérdése:

Eredeti Mass Effect Trilogy-t vettem, hogy tudom elérni, hogy magyarul telepítse?

Figyelt kérdés
Szóval fent jártam Pesten bementem egy 576-ba és megvettem a Mass Effec Trylogy-t dobozosan. Itt van a doboz hátulján hogy a mass Effect 1&2 angol szinkron magyar felirat. A telepítéshez regelni kell erre az EA féle Origin nevü alkalmazásba (olyan mint a Steam vagy a Battle.net), de ez nem hoz ki magyar nyelvet a telepítésnél (van Német, Angol, Olasz, Spanyol meg Francia) és a játék is angol teljesen. Mondja meg nekem valaki hogyan tudom kiválasztani a magyar nyelvet lécci. Valahol lennie kell hamár ráírták a dobozra. Megj. próbáltam úgyis, hogy letöltöm (erről az Origin-ről) meg úgyis, hogy DVD-ről telepítem de ugyanazt az ablakot hozza ki ugyanazokkal a nyelvekkel.

#magyar #Origin #Mass #effect #Mass Effect Trilogy
2014. márc. 30. 17:24
 1/2 A kérdező kommentje:

Ohh sztornó bocsi megtaláltam a választ a problémámra.

[link]

Utoljára vettem eredeti játékot.

2014. márc. 30. 17:42
 2/2 anonim ***** válasza:
A kalózverzió magyar, vagy mi az összefüggés?
2014. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!