Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok tényleg izgalmas...

Tudnátok tényleg izgalmas akció/kaland (nem FPS) játékokat mondani, amiben esetleg picit gondolkodni is kell? (PC)

Figyelt kérdés

Elegem van a sablonjátékokból. Minden játék, amit eddig próbáltam, arról szólt hogy ezt üsd szét, azt lődd le, amazt vágd át. Nem, nekem ebből elegem van.

Olyat szeretnék próbálni, amiben tényleg mindig történik valami, gondolkodni is kell rajta, és ha lehet kiszámíthatatlan. Pl. ott az új Tomb Raider, nekem az nagyon tetszett. Esetleg ehhez hasonlókat is megpróbálnék :)

Nem vagyok nagy gépmutyi, ezt hozzá kell tennem :D


2014. márc. 30. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Broken Sword sorozat
2014. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beyond Good & Evil

Psychonauts

MDK 1,2

2014. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Brothers: A Tale of Two Sons

logikai játék szép 3Dvel (mászkálós)

2014. márc. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lett a Hitman Absolution (szintén Eidos játék), de szerintem a Batman Arkham játékok is megérik a próbát, nem hentelésből áll.
2014. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Men of war illetve a többi kiegészítője. Stratégiai 2. Vh-ról szól és úgy irányítod csapataid ahogy szeretnéd. Sokat kell benne gondolkodni és sok a váratlan esemény benne. Ha szereted a gondolkodtató játékokat ez kivált képpen tetszeni fog
2014. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pac man
márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!