Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3-on és Xbox 360-on kívül...

PS3-on és Xbox 360-on kívül még milyen konzolt éri meg mégvásárolni?

Figyelt kérdés

Főként személyes tapasztalatok érdekelnek. Tervezem, hogy a fent említett két konzol után kipróbálok valami újat. A PS4-et és az Xbox one-t most hagyjuk (még szinte semmi sincs rájuk), úgyhogy effélék érdekelnek mint PS Vita, Wii U, 3DS stb.


Mit tartotok még jó konzolnak? Tehát valami olyan érdekelne amin azért van jó pár olyan remek játék ami se PS3-on se Xbox-on nem tette tiszteletét.



2014. márc. 31. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A PS Vita meg a DS kézi konzol, szóval szerintem baromság össze hasonlítani az általad felsoroltakkal. Wii U-ról meg inkább ne beszéljünk. Szóval a kérdésre válaszolva semmilyet.
2014. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom én összehasonlítani őket. Én csak be akarok szerezni valami újat amire jó játékok vannak.
2014. márc. 31. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Építs akkor egy bikás gamer PC-t. Konzolból semmi értelmes nincs a PS/Xbox vonalon kívül.
2014. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyanom már van :D
2014. márc. 31. 13:05
 5/12 anonim ***** válasza:

PS Vita-ra kevés játék van és azon belül még kevesebb a jó játék

3DS-re több exkluzív van, de a Mario-ból én például már kinőttem, a Zelda-ból meg jobban szeretem a rendes házi konzolos verziókat, Metroid jó lenne, az meg pont nincs rá

Wii U meg úgy képzeld el hogy egy papíron next-gen konzol, valójában csak kicsit tud többet mint egy PS3/X360, nincs rá sok játék és az exkluzívok itt is inkább Mario, Donkey Kong, Zelda remake vagy a hanyagolható ZombieU, pár jó cím csak a Pikmin meg a The Wonderful 101

az egyetlen érv ami a Wii U mellett szól az az hogy a Bayonetta 2 exkluzív lesz rá

2014. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha mindenképpen ki akarsz próbálni új konzolt akkor a Wii U-t nézd meg, én is vennék egyet ha lenne feleslegesen annyi pénzem XD


Ha kézi konzol kell akkor is 3Ds-t vennék, nem mind ha nagy nintendo fan lennék ps3 mellet, de vannak rá érdekes játékok... [valamint a 3ds törhető]

2014. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából egyik kézikonzol sem éri meg, a legtöbbön csak Super Mario meg garázsfejlesztésű játékok vannak, amik olyanok, mint egy igényesebb mobiljáték. PS Vita-n meg a legtöbb játék van PS3-ra is. Ha akarsz valami újat, vegyél egy régi Nintendot, amin megy a fekete-fehér eredeti Super Mario, meg a Mortal Kombat. Szerintem sokkal több szórakozást nyújtanak. Vagy vegyél egy PS2-t, arra is van nagyon sok jó játék, ami tényleg nagyon jó (Spartan, God of War 1-2, Drakan, Killzone, XIII, Ratchet and Clankok stb.). Vagy ha megjobban retroznál, akkor egyenesen PS1-et, azon aztán van minden, Duke Nukemtől kezdve a TOCA versenyjátékokon. Komolyan, nem vicceltem ezzel a kommenttel, gondolkodj el rajta.
2014. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


5-ös

A PS vita azért akadnak jó játékok (pl Uncharted Golden Abyss) illetve régiófüggetlen is így bárhonnan rendelhetek rá játékokat. Talán egyszer tényleg veszek egy ilyet.

A Wii U mondjuk tényleg a Bayonetta 2 miatt vált érdekessé számomra (gáz hogy nem adják ki PS3-ra), illetve alapvetően kellemes kis konzolnak tűnik.

A 3DS a legkevésbé esélyes nálam. Mondjuk erre is akadnak jó játékok, de azért itt ahogy mondtad, tényleg az ilyen gyerekesebb, Mario féle dolgok dominálnak.


7-es

PS2-őm van, és már ki is játszottam rajta minden fellelhető jó játékot. :)

PS1-et nem hinném hogy vennék, mivel azért már elég elavult cucc + nem hiszem, hogy bárhol is kapható még.



Nálam amúgy így van a szimpatikussági sorrend.


1. PS Vita

2. Wii U

3. 3DS

2014. ápr. 1. 09:16
 9/12 anonim ***** válasza:

"Építs akkor egy bikás gamer PC-t. Konzolból semmi értelmes nincs a PS/Xbox vonalon kívül"


Annak nincs értelme 1 baromi drága 2 gyakorlatilag minden kijön konzolra a pc-re, és még az adott exclusiveok is.

Pl Halo, Forza, Killzone, Uncharted...

Söt nem ritkán ezeket ingyenesen le sz szedheted a Live-ról v a PSN-röl.


R-go a pc nem éri meg ez a legdrágább platform amit még 4 évente le is cserélhetsz.

2014. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9 azért ne felejtsük el hogy a Total War sorozat vagy a Sid Meier játékok általában PC exkluzívak

ehhez jön egy csomó indie-játék, a komolyabb címek mint az ARMA, DayZ, Rust, Garry's Mod, Red Orchestra, Company of Heroes, SimCity

és a PC visszafelé kompatibilis tehát egy olyan gépen ami viszi a Hitman: Absolutiont én játszani tudok a Hitman: Codename 47-el is, míg ezek konzolról kimaradnak vagy csak túlárazott HD kollekcióként érhetők el korábbi játékok (lásd PS3 esetében a God of War, Ratchet and Clank, Metal Gear Solid, Ico és Jak kollekciókat, de például nem viszi az Okamit, a korábbi Need for Speedeket, a Silent Hill-eket (és itt ne számítsuk a HD kollekciót mert nagyon ergya lett)

igaz sok régi címet feltesznek a PSN-re/XBLM-re de például én nem adok ki 4ezer forintot egy GTA San Andreas ami egy picit javított PS2 játék, miközben PC-re lehet évek óta ott figyel a polcomon vagy csak letöltöm aztán leszedek hozzá egy rakat modot)

szóval nézőpont kérdése az egész

2014. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!