Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends-ben,...

Koviberci kérdése:

A League of Legends-ben, melyek a könnyű mides championok?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok, és szeretnék mid-ezni, de nemtudom milyen championnal kéne. Kérlek írjatok egy kettőt, aki könnyű, de nem is nagyon béna. Köszi

2014. ápr. 2. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben a játékban se nem túlzottan könnyű, se nem nagyon béna champek nincsenek, alapvetően jól ki van egyenlítve. Igazából némi gyakorlás mellett bármelyik championnel lehet aratni. Azért felsorolok párat akivel én jó vagyok: Veigar: hatalmas burst sebzése van, egy idő után képes másodpercek alatt elvinni squishy championoket full kombo-val és van egy remek AOE stun-ja is.

Swain: Erős mage, nagyon jó ulti-val, ami miatt elég nehéz elpusztítani, csak eszi a manát.

Ziggs: Nagy range, csomó AOE sebzés, escape ability, összességében egy eléggé biztonságos/sokoldalú champion.

2014. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De többféle stílusú mage-ek vannak, játékstílus kérdése is a dolog. Vannak burst mage-ek (pl veigar, syndra, brand), Vannak dps mage-ek (pl swain, cassiopeia) és vannak assasinok (pl zed, fizz, kassadin), és poke mage-ek (nidalee, ziggs, gragas). Éspersze vannak átmenetek, meg minden champ külömbözik. Zézegess champeket, képességeiket is és ami tetszik, azzal játsz :)
2014. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az elején szerintem bárkit vihetsz midre, nem kell hogy AP-s legyen, amúgy akivel viszonylag egyszerű játszani szerintem: Annie, Fidd, Lux (sokan csak supportnak használják, de nekem mágusként is tetszik), Morgana, Ryze, Viegar, szerintem velük könnyű és AP-sek, persze simán lehet hogy egy nehezebb bajnokra ráérzel és megy vele simán, próbálgasd az ingyeneseket is
2014. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helló, mid a mainem, mondok neked párat, amihez alig kell skill:

Katarina

Lux (mondjuk nem árt, ha nem lősz mellé az ultival:D)

Morgana

Ryze.

Buildjük aránylag egyszerű, www.lolking.net-en utánanézhetsz.

2014. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. ápr. 4. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!