Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tekkit lite játékban építeni...

A Tekkit lite játékban építeni szerettem volna Builderrel és fillerrel, de hiába jelölöm ki a beépíteni kívánt területet, minden megvan a helyes működéshez, mégsem csinálnak semmit. Mi lehet a gond? Esetleg a beállításokban kell valamit változtatni?

Figyelt kérdés
Nemrég újratelepítettem a gépem és amikor visszatettem a játékot, egy idő után észrevettem, hogy nem úgy működik mint előtte. Többször letöröltem a tekkitet, de nem történt változás.

#Minecraft #Tekkit #Technic #arhcitect table #automatizált építés
2014. ápr. 2. 14:48
1 2
 1/11 anonim válasza:

A fillert feltöltötted téglával/üveggel a megfelelő formában? Itt alul le vannak írva képekkel.


[link]

2014. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanígy. :( Csak kijelöli a területet és ennyibe marad a dolog. Kapott elég energiát, építőanyagot és ahogy kell beállítottam az alakzatot is.
2014. ápr. 2. 19:24
 3/11 anonim válasza:
Energiát mi termeli, milyen kábel hozza, milyen messziről, milyen formában? Le van transzformálva vagy sem? Ajánlok egy gyors atomreaktort kreatívban megépíteni és megnézni azzal működik e közvetlenül csatlakoztatva.
2014. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez még az újratelepítés előtti mentésem. A telepítés előtt működött minden. Energy tesseract-ról kapja az energiát, erről megy a quarry is és az működik.
2014. ápr. 2. 19:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozok vele akkor külön mentésben.
2014. ápr. 2. 19:33
 6/11 anonim válasza:
Lehet jobban jársz pár vízerőművel, azok olcsók és jól termelnek a semmiből. Energy tessaractot sosem használtam a bonyolultságából kifolyólag. Kicsit hülyén is érzem magam, hogy az atomreaktor nekem egyszerűbb :D
2014. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem a barátom segített a beállításában, és így, hogy megmutatta már nem annyira bonyolult, mint ahogy én is hittem elsőre. :) Kreatívban most kipróbáltam először combustion engine-ekkel, de sajnos ugyanaz a helyzet. Videókat néztem és azoknál 3 db stirling engine is elég volt. Ezt már nem értem :( Kipróbáltam tekkit classic-ban, ott meg működik. Csak lite-ban nem...
2014. ápr. 2. 19:51
 8/11 anonim válasza:
Akkor szinte biztos hogy bugos.
2014. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A fillerre sikerült rájönni miért nem működött, de a builderre még mindig nem. :( A fillernél a tégla helyett téglalapot rakott be, hiába sima téglát készítettem. A tekkitlite mappát újratettem. Sajnos ez csak erre az egyre adott orvosságot.
2014. ápr. 2. 21:36
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Megtudtam mi volt a gond. A készítők tiltották le egy időre, mert javítják a builderrel kapcsolatos hibákat. Gondolom egy idő után újra használható lesz, vagy pótolják valamivel.

2014. ápr. 3. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!