Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol bírnék olcsón Steam...

Csabelito kérdése:

Hol bírnék olcsón Steam kulcsokat vásárolni?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy legyen olcsó, megbízható és lehet SMS-el vásárolni

2014. ápr. 2. 15:06
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Cipőt a cipő boltból, steam kulcsot a Streamből. Az SMS-es "hűdeolcsó" átveréseknek ne dőlj be!
2014. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Érdekes de vannak olyan oldalak ahol lehet és már ki is próbáltam őket
2014. ápr. 2. 15:15
 3/11 Tengor ***** válasza:
Akkor miért kérdezed, ha tudod a választ?
2014. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert az az oldal amit eddig használtam ideiglenesen bezárt huzamosabb ideig.

Valamint szeretném tudni vannak-e más ilyen oldalak.

2014. ápr. 2. 18:03
 5/11 anonim válasza:

www.g2a.com


Ajánlom figyelmedbe. Discount kódnak pedig "FRAGS" ha jól emlékszem. Megbízható külfödli oldal, vásároltam már onnan. A discount kód 10% kedvezmény ha jól emlékszem. Egy Britt youtubeos palinak van velük szerződése.

2014. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt vannak jó árú játékok: [link]


Az más kérdés, hogy átverés e, avagy nem. Mert miután átutaltad semmi garancia sincs arra, hogy meg is kapod amiért fizettél, és olyanba nem megy bele az oldal tulajdonosa, hogy "felét most felét ha megkaptam". Szal, sajna ez van.

2014. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tengor ***** válasza:
0%
10% kedvezmény? Az igen... mérlegeljünk: nyerek 300 Ft-ot ha nem a Steamen veszem VAGY bukok 2700-at ha nem kapom meg a játékot. Csábító!
2014. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tengor :D Steam kulcsokat kapsz a pénzedért, vagy origin kulcsokat. Ha megnyitottad volna ezt látnád is :D Alapból olcsóbb ott pár euróval, arra jön még rá ez a kedvezmény. Hasonlíts össze ott pár árat nyugodtan. Én a Simcity-t vettem ott kieggel ha jól emlékszem.
2014. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hozzátenném, hogy a g2a több mint 14 ezer dollárt adományozott karácsonykor apránként a bevételeiből.

( [link] lejjebb tekertek és ott egy toplista)

2014. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erősen ajánlom a g2a.com-ot, több, mint 20 játékot vettem ott és mindíg 2 perc latt meglett a kód.
2014. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!