Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends kit vegyek...

League of Legends kit vegyek meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

25-ös vagyok és van egy rakás IP-m, kinéztem néhány bajnokot az alábbi a véleményem róluk:

Yasuo:A múlthéten volt ingyenes karakter egész jó voltam vele egy Quadrát is sikerült összehozni,de egy nagy baj van vele ÁLLANDÓAN bannolják.Tetszik a karakter de nemtudom hogy van-e értelme megvenni a maradék 5 szintig rankedon valoszínűleg szintén bannolják :(

Fizz:Vele csak régebben játszottam amikor elkezdtem a játékot a 2.héten egész jó voltam vele is de mos nemtudom mennyit érnék vele 25-ös szint környékén, valamint, hogy mennyit kopott vele a tudásom

Malzahar:Vele sosem játszottam még csak videokat néztem amin jónak tűnik de nemtudom megéri-e a zsákbamacska?

Szóval ezeket néztem ki de írjatok bátran kit ajánlotok eddig csak Master Yi-t, Nasus-t,Ashe-t,Janna-t,WW-t és Kayle-t vettem meg valamint megszereztem Alistar-t skinnel és egy barátomtól kaptam Garen skint szóval ő is megvan.



#League of Legends #lol champ #lol bajnok #lol kit vegyek #lol vásárlás #lol ip
2014. ápr. 2. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Fizz, Yasuo... ezek gyakran szerepelnek a bannlistán.

Ez viszont ne gátoljon meg tőle, hogy megvedd őket. Az pedig, hogy használd-e őket tőled függ, hogy menynire érzed a karaktert.


Ha renkedezni akarsz, akkor viszont nem árt leglaább 3 lanen jól játszani - hogy tudj oda menni, ahol "érsz is " valamit.

Ehhez pedig elengedhetetlen a lanenkénti 2+ champion, amikkel nagyon jó, vagy leglaább jó vagy.


Hogy kit lehetne ajánlani?


Jax, Mundo, Malph, Ziggs, Gragas, Morgana, Fiddle, Pantheon, Volibear, Riven, Shyvana.


Én őket mondanám ők mid, top, vagy jungleres hősök. Nem nehéz velük játszani - mint mondjuk egy Oriannával vagy Syndrával.


Ha rankedezni akarsz, akkor nem árt beszerezni ezek közül párat - sőt -, mert nem elég, hogy találkozni fogsz velük, de a angy része olcsó és sok hős ellen vihető bizonyos nyugalommal.

2014. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a rankedes infókat és így már nyugottab szívvel veszem meg Fizz/Yasuot :D a karakterek akiket ajánlottál jonak tűnnek egy Malphite féle tankot tényleg nemlenne rossz ötlet beszerezni ^^.

2014. ápr. 2. 21:00
 3/11 anonim válasza:
ÉN VAGYOK MUNDOOOOO
2014. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
AZtmég hozzátenném, hogy addig szerintem ne rankedezz ,amíg legalább 2, ttier 3-as rúnákkal kitöltött rúnaoldalad nincs. Továbbá ildomos 15-20 karakter mellé már 3-4 odlalt birtokolni.
2014. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rankedhez minden szerepben kell, hogy tudj játszani egy két karakterrel, hiszen előfordulhat, hogy nincs választásod (ha last pick vagy). Ezenkívül érdemes választanod egy main szerepet is, amit kifejezetten sokat gyakorolsz és amikor csak tudsz ott játszol (de ne trollkodj, tiszteld pick ordert). Amúgy gyakorlatilag bármilyen karakterrel érdemes lehet játszanod, a játék eléggé kiegyenlített így abszolút rajtad áll, hogy kivel játszol. Ja és ahogy előttem is mondták, csináld meg a 2 alap rune-page et, de legalább egyet.
2014. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És mennyi IP-be kerülne egy olyan fullos rúnaoldal?Illetve mennyit segitene a továbbiakban?
2014. ápr. 4. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Most lettek leárazaa rúnák, meg néhányat átalakítottak.


Attól függ minden, mit teszel bele. ad rúnánál javasol 1-2 lifesteal, markba attack damage vagy armor penetration, sealbe armor, utolsóba magic re. AP-nál marksba magic penetration, sealbe armor vagy magic re, utolsóba magic re - bár én oda 3-4 ap-t is szoktam tenni, quintbe meg ap.


Ezek elég alap dolgok, aztán ezeket úgy variálod, ahogy szeretné,d meg amilyen húsökkel játszol.



Viszont a rúnák kompletten jópár ezer ip-be belekerülnek majd - kb 4000-5000. Viszont megérik - és muszáj is votlaképp -, hiszen a játék elején rengeteget számítanak.

2014. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy igazi profi rúnák nélkül is lehozhat meccseket, meg persze nem számítanak annyit mint az itemek, de azért akkor is számítanak, hosszútávon rankedben egészen biztos, hogy jobbak lesznek az eredményeid rúnákkal. Ami a rúnákat illeti, figyelj rá, hogy 3. szintűeket vegyél majd. ugyebár 4 féle rúna van (piros, sárga, kék, quintessence), mindegyikből van sok féle, de megvan, hogy melyik fajtából milyen jellegűeket érdemesebb venni.

Alapvetően Armor sárgák és Magic resist (vagy scaling magic resist) kékek szinte bármilyen rune page-be beleillenek, mivel ezek a defensive statisztikák minden hősnek jól jönnek. Meg egy rúnát több rune page-be is belerakhatsz, tehát ezekkel érdemes talán kezdened. Aztán Standard AD rune page-be sima Attack Damage pirosakat, AP runepage-be pedig Magic Penetration pirosakat érdemes venni leginkább. Quintessenceből többféle is lehet, talán a legegyszerűbb, ha Movement Speed quinteket veszel, mert az is bátmilyen championnek hasznos, de vehetsz Life Steal quintet is AD-hez, vagy Ability power quinteket ap-hez, nekem ezek vannak. Remélem segítettem :D

2014. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg az hogy Tier 3-as ból vegyek rúnákat, piros, sárga, kék-ből 8-8 at és Quintesence-ből pedig 2t és ez tesz ki egy darab rúnaoldalt, a lényeg pedig hogy 1 ap és 1 ad rúnaoldal legyen ugye?
2014. ápr. 5. 12:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Most nézegettem ezt a rúnamenüt és bocs hogyha nagyon idióta kérdést teszek fel, de láttam hogy 5 rúnából lehet csinálni egy erősebbet vagy valami lyesmi ez pontosan hogyan műdödik?Vagy csak a kisebb szintű rúnákból lehet Tier 3-ast kombinálni?
2014. ápr. 5. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!