Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » RGH-ás xboxon hogyan kel...

Peti0003 kérdése:

RGH-ás xboxon hogyan kel futtatni a 2 dvd és játékokat? Pl. :cod ghost, bf 4, gta V? tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg ha az 1. és a 2. lemezt egyberakod (GOD-ban persze), akkor az FSD mindkét lemezt kell lással és automatikusan, váltania kell közöttük. (pl. Castlevania)


GTAV-nél más a helyzet, ott az első lemezt "installáni" kell (magyarul fell kell húzni az xbox vinyójára amire mentesz, vagy egy xbox által formázott pendrivra kell ráraknod pl. horizonnal mint egy dlc-t.


Call of duty ghost-nál is asszem GTA V módra kell szórakozni, ncore-on találsz RGH-s verziót annál ha jól láttam vmi 2 gb-t kell csak felrakni a vinyóra.


Battlefield 4-nél ha csak singlezni akarsz nem kell semmit csinálnod csak a játékaid közé berakni szimplán, ha kell vmi hd pack akkor gtav-ghost módszer.


Jelzem én csak a GTA V-el játszottam.

2014. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-2 dvd ésnél a második dvd ét belemásolom az elsőbe szal csinálok belőle egy dvd ét és az fsd átvált autómatán? GTA V nél meg a merevlemez leformázott magának egy 10 gb helyet oda a connectba bemásolom az installért és menni fog?
2014. ápr. 5. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pendrivra raktam rá, nincs külön merevlemezem ilyen célokra :D Magyarul: Play lemezt a vinyóra raktam, install lemezt meg egy pendrivra. Ahozz, hogy játszhassak pedig folyamatosan be kellett lennie dugva a pendrive-nak.
2014. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!