Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játsszak? Átlagos gamer...

Mivel játsszak? Átlagos gamer unatkozik.

Figyelt kérdés
átlagos gamer vagyok, kipróbáltam mindent. a mai játékok többsége semmit sem ér, blablabla. (tényleg mindent). olyan játékot keresek, amivel el lehet lenni. alias innovatív, nem mindennapi, esetleg kaland/akció, de nem unalmas. gondolok pl a Walking dead epizódokra. ilyesmi kellene. fontos, hogy legyen magyar nyelv, mert bár tanulok angolul, a gyors szövegek miatt még nem értem teljesen. köszönöm a válaszokat előre.

2014. ápr. 6. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Prey nevű játékok, nekem nagyon bejött.
2014. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Játssz Diablo 3-at. Azzal el lehet lenni. Van benne 6 hős, vidd ki minddel a sztorit, van kaland mód meg egy csomó más egyéb. Magyar nincs benne. Gyakorolj egy kicsit :)
2014. ápr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Walking deadhoz hasonló?

The Wolf Among Us, Back to the Future, Sam and Max, esetleg régebbinek ott a Syberia 1 és 2 ( személyes kedvencek ) Paradise,

2014. ápr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Assansinś creed black flag vagy halo 4
2014. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kingdoms of Amalur - Akció RPG (de nem point&click, hanem rendes WASD-os), jelenleg készülőben van a magyarítás, de ebben nem gyorsak a szövegek. Bekapcsolhatsz feliratot is.
2014. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beny_kid válasza:
Tduom, hülyén hangzik, de töltsd le mondjuk Minecraftot...Nem leeht megunni mert...mert mondhatni, hogy örökké tart. Vagy ajánlom az Assassin's Creed-et. (pl.: AC4/AC3 - Ezek jó hosszúak :D)
2014. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gta vice city, san andreas, World of Tanks, cs 1.6, Half Life 2
2014. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy egyszerű szinte pixeles RPG,de az Undertale szerintem épp neked való. 2015 szeptemberben jött ki szal elég új is. Bár nem hiszem hogy van magyarosítás sajna :/ (de a szövegeket olyan tempóban olvashatod amiben szeretnéd, mert manuálisan irányítod a párbeszédeket meg mindent, egy kevés eset kivételével)

De ezen kívül azt kell mondjam minden kritériumodnak megfelel.Többszörösen.

Ha úgy döntesz hogy játszol,csak annyit mondok spoiler mentesen,hogy nem muszáj harcolnod...

2016. jan. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!