Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha létezne a "Zóna" te elmenné...

Ha létezne a "Zóna" te elmennél stalkernak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

de utáltam azt a filmet!!!...médián kellett középsuliban megnézni...mikor a legyet mutatták hosszú percekig,majdnem sírtam:P


amúgy elmennék..---:)

2009. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon izgalmas lehet.. mindig is szerettem azt az életformát.
2010. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na, akkor nemvagyok egyedül:)
2010. jan. 1. 08:35
 4/12 anonim válasza:

A "Zóna" létezik.. Ukrajnában van Kiev fölöt.. Csernobilnak hívják és valóban volt ott egy atom katasztrófa ezért nem él már ott senki..azok a helyszínek nagy része valós..

egyébként én is nagyon el szeretnék menni oda sőtt el is fogok, ha betöltöm a 18 at és lesz elég pénzem.. ugyanis a sugárzás ellenére be lehet oda jutni (legálisan )..

2010. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én a zóna közepébe akarok elmenni, prypiatba.
2010. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Már bocs, de oda max 1 hétre jó elmenni.Pripjaty teljesen üres.A fosztogatók már régen elvittek minden használható vagy értékes tárgyat.Aztán a game programozói nyagon feltúrbózták a környezetet.Pl a game 3 részében Pripjaty egy elég félelmetes hely.Na a valóságban semmi extra.Nincs olyan nagy növényzet, teljesen átlátható a város.Se vérszopó, se monolith, se semmi veszélyes, max egy pár kutya (megjegyzem nem mutáns kutya)Szal a híres Zónában halálra unád magad.1 hét még jó buli, megnézni az óriáskereket, a prométheusz szobrot stb.1986 szeptemberében a lakók egy gyors látogatás erejéig visszatérhettek, hogy kisebb, könnyen mozdítható tulajdonaikat magukkal vihessék szal egy pár régi poros újságon kívűl semmi sincs a zónában csak a géptemetők amik erősen radióaktívak.Hát igen......Ez van
2010. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ha nem mondod hogy nincsenek vérszopók meg ilyesmik akkor hülyén halok :P

amúgy tudom,hogy nincs semmi a városban,de én akkor is elakarok oda menni.

2010. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
És mégis mennyi időre akarsz menni?Mert mondom egy ilyen 6-7 napos látogatás megoldható.De persze azt tudni kell hogy Csernobil nem az a kifejezeten olcsó hely, tehát elég költséges lenne.A vonat elvisz egy darabig, de utánna már busz kell, érelni kéne felszerelést (detektor, stb) kéne egy tolmács is, és sztem ez még csak a lista eleje.Am egy ilyen túra már nekem is tetszik.
2010. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
xD
2010. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Még szép, hogy! Nagyon rákattantam a játékra, mondjuk már jópár éve izgat ez az egész Csernobil téma... Még akkor is ha nincs ott semmi, de pl. régi légelhárító bázisokra könnyen lehet akadni, nem kis élmény! Elég sok van Mo-on pl: Urak asztala :D
2011. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!