Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmennél egy Barátok közt...

Elmennél egy Barátok közt vagy egy Jóban rosszban szereplőválogatásra?

Figyelt kérdés
Miért? Ha igen, melyikre mennél? Szerintetek gáz ebben a 2 sorozatban szerepelni?
2011. júl. 2. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


0:38-tól, 01:17-től

2011. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a jóban rosszban csak egy ócska szar utánzat,a barátok köztöt nem fogja leelőzni.

bk-ra talán elmennék,gondolom a színészek sokat keresnek.jóljönne a pénz :(

2011. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátok köztből a régi Linda és a Vanda is ismerősöm:) Nekik nagyon megérte. Több helyre is kérték utána fel őket,sokat kerestek vele,senki nem "csúfolta ugymond öket h de gáz" elég sok pénzt is kerestek vele.:) Menj el nyugodtan ha ugy érzed:)
2011. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* bocsi kétszer irtam h sokat kerestek vele,még csak most keltem:)
2011. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
őőőő hát jóban rosszabanra nem mert párszor odakapcsolok, és szerintem mindig botrányosan rosszul játszanak a színészek benne :/ (de a Liptai is meg ezek is) szóval eléggé színvonaltalan. Barátok köztre sem mert ott is a régiek jól játszanak, az újak meg sokszor nagyon nem... (pl azaz új linda vagy vanda vagy ki) és nem hiszem, hogy nem járnak el pár válogatásra normális színészek is, akiknek tényleg van tehetségük, nem pedig az erőltetett játékukat kell nézni, ergo inkább választanak egy talán kicsit szebb, helyesebb aranyosabb lányt egy jobb helyett, szóval ott is romlik a színvonal _Szerintem_
2011. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Én is ismerek egy szereplőt a BK-ból, Borit (az új lányt) és tudom, hogy jól keres. :)

Szeptembertől (ha minden jól megy) Pesten fogok tanulni, és elgondolkoztam azon, hogy elmegyek egy válogatásra.

Csak attól tartok, hogy nem tudom összeegyeztetni az egyetemet és a színészetet.

A Bk nekem is szimpatikusabb, mert a Jóban rosszban-ban elég gyakran cserélgetik a szereplőket. :))

2011. júl. 2. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, nem az én világom a színészet... :)
2011. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha értenék a színészethez akkor elmennék.
2011. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!