Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The elder scrolls online?

The elder scrolls online?

Figyelt kérdés

Szerintetek vegyem-e meg az eso-t attol félek hogy pár hónap múlva ingyenes lesz mint az old republic?(úgy ingyenes hogy még a dobozosat se kell megvenni)

Az old republicot aki megvette dobozosan az mit kapott amikor már teljesen ingyenes lett (valami prémium vagy más dolgokat vagy simán ugyanolyan mint aki ingyen leszedte)



2014. ápr. 8. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, már azért sem mert az end game-je nem mmorpgnek való. Szerintem olyan lesz mint a Tera, max egy évet adok neki fizetősen.
2014. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az old republik kozelrol sem ingyenes, a szemelyes storyn kivul minden nagyon korlatozva van

ha ingyenes lesz akkor az aki megvette premium tag marad, kevesebb vagy 0 korlatozassal

2014. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi és ha dobozosan megveszem az eso-t akkor hány gb-ot kell letöltenem (patcheken kívül) vagy mind a 60 gb a dvd-ken van?
2014. ápr. 8. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Általában egy dvd-re 6 giga fér max, 50 gigát fog tölteni.
2014. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a patcheken kivul semmit elmeletileg, a dobozosban is benne van az egesz jatek
2014. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd meg, nem adja vissza nekem az elder scrolls érzést. Túl meseszerű vagy nemtom...
2014. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor megvetted? És kellett valamit leszedni vagy mind a dvd-ken volt mert elég rossz a netem és ha mind a 60-at lekéne szednem az min 2 hét lenne
2014. ápr. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!