Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben kik...

Koviberci kérdése:

A League of Legendsben kik könnyű top-os karakterek?

Figyelt kérdés
Könnyű topos championt keresek.

2014. ápr. 8. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nasus és Darius a legkönnyebb.
2014. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Hogy érted hogy könnyű? Egyszerű vagy nehéz counterelni? Ma szinte bármelyik champot lehet counterelni, egyszerűből meg rengeteg van. Meg szinte bármit vihetsz topra, én zileannal szoktam trollkodni, 100% win ratiom van vele toppon, csak hátránya hogy lategame nem a legjobb. Ha az elején pickelsz, ajánlom ryzét, azt hiszik midre pickeled, meg az összes toppos champ ellen jó. Ha meg a végén pickelsz, akkor mindig counterpickelj és könnyű dolgod lesz.


div. gold I

2014. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Zilean tuti bukó topon, ap topot pedig max ad midre vihetsz, abból meg nem sok van. Vagy könnyen defelik az egész teamet.


Pantheont vedd, egyszerű, tud stunnolni, nagy dmg, elég nehéz counterolni ès rangebe se tudják szivatni mint a sok ad-t.

2014. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért ap tank topok működnek szerintem akár ap mid mellet is (pl vladimir, singed, rumble).

Kérdező amúgy bármelyik champion lehet erős, játsz azzal, ami tetszik :D

2014. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Istenem 3-as ha ilyen hülye vagy akkor minek írsz? Pantheont nagyon könnyű counterelni. Zilean meg miért "tuti bukó" topon? Ha nem tudsz vele játszani az a te személyes bajod. Gondolom a kérdező nem a bronze V-ösök tanácsára volt kíváncsi.
2014. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért nehéz counterelelni pantheont, mert amellett hogy ad melle fighter, range-ben is nagyot sebez, és magic resistre könnyen fejleszthető amellett hogy a sebzésről le kéne mondanod. pl egy magic resist boot és egy hexdrinker, és egy ap top már úszott is ellene. Range-ben stunnol, és durva dmg.

(képzeld nagyon nem vagyok bronz :) )

2014. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vladimir nagyon jó topra (szvsz), rengetegszer lehoztam már vele topot úgy hogy ketten jöttek ellenem, fél hp-m már lement, bejöttek turret alá, én elfojtam w-vel, a turret sebezte őket, én visszajöttem normal alakba és befejeztem amit a torony elkezdett. Nagyon fun! :D
2014. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy AD-s vagy AP-s champ-et szeretnél topra.

ad-sok közül Nasust, Renektont meg Poppy-t ajánlanám.

ap-soknál meg Ryze (4 RoA, archangel és cipő= easy win), vagy Karma és Orianna is jó még oda, meg persze LULU.

De akár (ha trollkodni akarsz) bárkit vihetsz pl: Janna, Annie, Caitlyn. De az a fontos, hogy melyik champ-el játszol a jól, és azt már viheted topra is (akár).

2014. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maokai legjobb topos egyértelműen a sárgák is azt pickelik legtöbbször. Azért egy zileannal megnézném mitkezdenel Maokai ellen azt meg ne akard mar nemeselni, hogy 100 százalék win rate pl kayle ellen se érnél semmi meg még tudnék sorolni pár championt..
2015. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gnart mert sok a harras és tank is.Ha jön egy gank ulti+ a többi kombó 2 killt- is behozhatsz vele. A másik 4 Fiora,Renekton,Riven(ha jó vagy vele)Irelia mind olyanok akik nagyon sok dmg-el rendelkeznek és sok a mobilitásuk.
2016. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!