Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg lehet logikára és...

Tényleg lehet logikára és statisztikára alapozva biztosan nyerni roulette-ben? Kicsit hihetetlennek tűnik ez az algoritmus!

Figyelt kérdés

[link]


Ebben mi a csalás? Sosem roulette-eztem még! A kommentek is kamunak tűnnek!



2014. ápr. 8. 18:57
 1/4 anonim válasza:
igen bizonyos mértékig. egy ilyen szaros lexusra talán megkereshetsz vele. egyébként hanyagolnám ezt a cikket, és rágyúrnék a matekra egy kicsit. ha meg nagy pénzt akarsz keresni munka nélkül, akkor kártyázz. persze valami tehetség sem árt hozzá(szerintem a link amit küldtél komolytalan)
2014. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előző vagyok, igen, aki ezt írta valószínüleg egy idióta
2014. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. te akkor semmit nem tudsz. Igen, ez egy működő taktika, nem véletlen hogy kidobnak a kaszinókból ha ezt alkalmazod. Hogy akkor miért legális online kaszinókon? A zöld 0 miatt, mivel nem 50% nyerési esélyed (48,6%). Sőt azért sokszor be lehet nyerni a 0-át mivel 37 szám van....
2014. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hookuszpook ***** válasza:
Ruletten nincs olyan stratégia, amivel hosszútávon a játékos nyer. Ha rizikó nélkül és folyamatosan akarsz nyerni, a sportfogadásban nézz körül. Abban van biztonságos nyerő módszer: a sportbefektetés.
2014. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!