Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legendsben Kayle-v...

Koviberci kérdése:

A League of Legendsben Kayle-val hogy kell jól játszani?

Figyelt kérdés
Hogy lehet sikeresen vele játszani, és persze milyen lane-en, azt tudom hogy miden jó, de halottam hogy topon is :) Kérlek segítsetek. Mit fejlesszek, és hogy játszat vele, játékstílus ilyesmi :) Köszi

2014. ápr. 9. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
itt tudsz választani: mid, top, vagy jungle: [link]
2014. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mobafire kayle guide, ezt írd be a google-be, egy csomó hasznos tanácsot találhatsz (friss és népszerű buildet nézzél) Amúgy leginkább szerintem miden érdemes játszani, a legtöbb assasin ellen erős. A csapkodását kell maxolni (nemtom a betűjét), amúgy lich bane, nashor's tooth rabandon erős itemek neki.
2014. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kayle midre jó hybridesen vagy full Apsan vagy supportnak,

top-ra nem érdemes vinni mert ott gyenge jungelbe meg nemtom.

2014. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mobafire.com-on keress rá kaylere es mindig a legfrissebb avagy legtöbb szavazatot elért buildet kell építeni neki.Most pl a legjobb ha season4-es összeállítást választasz ez Ad build es 900 kritikalt ad max builden. Ap-t nem érdemes neki építeni, mert ugy nincs annyi sebzése akárhogy csinálod. Ja es mindenféleképpen mid-re menj kayle ott a legjobb ma pl zed volt ellenem es köze nem volt 20-6ra hoztam ezzel a buildel a meccset plusz 323 farm kb három ütés volt mindenki igazabol kaylenek nincs ellenfele ha tudsz vele játszani de eleg körülményes mivel résen kell lenni minden helyzetben még akkoris ha van sebezhetetlenseged könnyedén leburstölhet az enemy csapat.
2015. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!