Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem eredeti sims3-am van...

Ha nem eredeti sims3-am van attól még kiegészitőket lehet belepakolni? És ha igen hogy?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 07:37
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Miért pakolnál bele kiegészítőt? Ha nem fizettél érte, akkor valszeg azért, mert úgy gondolod, hogy nem éri meg. Ha nem éri meg, akkor miért tennél bele kiegészítőt?
2014. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nem fizettem érte mert nem jobban megéri netről leszedni?A kérdés az volt hogy lehet e beletenni kiegészítőt.
2014. ápr. 10. 07:51
 3/11 hollófernyiges ***** válasza:
De hátha a kiegészítővel már van olyan jó, hogy fizessen érte, de előbb ki kell próbálni :) Lehet, a nem eredeti kiegekben ott van a crack amivel felül kell írni a program ugyanolyan nevű fájljait.
2014. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tengor ***** válasza:

A készítők, majd a két szép szemedért fogják elkészíteni a következő kiadást v. kiegészítőt?

Ne lopj!

2014. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most már azért nem akarom megvenni mert mindjárt itt a 4. része.
2014. ápr. 10. 08:00
 6/11 anonim válasza:

Mindenkinek nem olyan vastag a pénztárcája, hogy több tizezret költsön egy játékra!


A válasz: igen, lehet belapakolni, csak azokat is megkell crackelni.

2014. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tengor ***** válasza:
#6, és kötelező mindenkinek játszani? Addig kell nyújtózkodni amíg a takaró ér. Sokan ezt nem tudják felfogni. Persze én is szeretnék egy jobb autót, de arra nem az a megoldás, hogy ellopom.
2014. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha ellophatnád büntetlenül, akkor te is ugyan úgy megtennéd..


Nem fogok olyan dologért fizetni, amit tudom, hogy esetleg megunom, és kidobott pénz. A Counter Strike-t megvettem, mert azt tudom, hogy megérte azt a pár ezer forintot.. de ilyen fizuk mellett nehogy már a kenyérre valót szórakozásra költsem.

2014. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tengor ***** válasza:

#8, szerinted mi tart vissza, hogy én is letöltsek bármit? Net van hozzá, tárhely van hozzá...


Az a baj, hogy ez így működik "kell" és mikor megvan "áááh inkább mégse, de inkább az a másik kell". Arra már a legtöbb ember buta, hogy amikor megjelenik az inger, hogy "kell", akkor átgondolja, hogy arra tényleg szüksége van-e vagy csak egy fellángolás.

Majd ha egyszer alkottok valamit, és azt valaki lenyúlja majd máshogy látjátok ezt a kérdést...

2014. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy "lenyúljuk" de így is mekkora már a bevétele.Szerinted a cég csődbe ment?Én nem hinném és a 4-re is mennyein előfizettek már!
2014. ápr. 15. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!