Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A g2a.com áruház ugye nem...

Vilagvandor kérdése:

A g2a.com áruház ugye nem fake oldal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy ha pl ott vásárolnék megkapnám é rögtön,vagy nem e tünne el csak a pénz,mert ugylátom emberektől is lehet ott venni.Azt h?

2014. ápr. 13. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Mondjuk visszajelzésekből látom, hogy sokszor nem kapod meg a kódot, vagy nagyon ritkán a kód nem jó, de a PayPal-osoknak szokott bajuk lenni. Még nem vettem onnan, de megbízható!
2014. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt oldal, én 5 perc alatt(ha nem 1 perc) megkaptam a kulcsomat.
2014. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 matoka9 válasza:
100%

Nem fake. Full megbízható oldal. Más emberektől úgy tudsz játékot venni, hogy rámész a megvenni kívánt játékra és ahol az ára van kiírva, ott van egy kis lefelé mutató nyíl. Rákattintasz és kihozza, hogy mely felhasználóktól tudod megvenni és mennyiért. Ha be vagy regisztrálva, akkor pénzt is kereshetsz azzal, hogy mások játékot vesznek.

[link]

2014. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A G2A egy olyan affiliate rendszer, ahol olcsóbban hozzájuthatunk különböző játékokhoz.

Én személy szerint paysafecarddal vásároltam ott. Nekem bevált kis idő alatt küldik a játék hozzáférést.

Valahogy úgy müködik a rendszer ahogy kivettem hogy olyan felhasználoktól vásárolhatunk biztonságosan elvileg akik már megunták a játékukat és nekünk eladják a kulcsot amit persze lehet aktiválni. Valami pár 100 Ft amit ráraknak mint kezelési költség meg ilyesmi.Ennyi.

2014. okt. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
59%
Nekem volt rá példa hogy nem kaptam kódot csak töltött a fizetés után, de kaptam egy tokent amit be kellett másolnom valamilyen ügyfélszolgálatukhoz de ott is csak töltött és nem csinált semmit ugyhogy meg kell azért gondolni hogy honnan vesz az ember.
2015. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
ne hallgass a sok 12 éves nokedlire:)) 1000% megbízható oldal, ráadásul nagyon olcsó. A Grand Theft Auto IV Steamesen például 1400Ft. [ kb. ]. Én a GTA IV-et vettem. Átnavigált egy másik oldalra, amelyen a kód szerepelt. A vásárlás után kommentet, véleményt kellett írni. A kód tökéletesen működött, s most egy GTA IV boldog tulajdonosa vagyok:)
2015. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Legbiztosabb ha a Steamről veszed meg a játékot mert nekem volt olyan g2a.com-on és a kinguin.net-en is hogy nem kaptam meg a kulcsomat de a pénzemet elvették.

Én azóta csak Steamen veszek játékot ott a legeslegbiztosabb. :))))

2015. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
2017. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Üdvözlet.

Velem az történt hogy többször is vásároltam már G2a-ról de az utolsónál vettem egy 5 dolláros feltöltő kódot steam re és nem érkezett meg csak töltött majdnem egy óráig hagytam hogy töltsön de nem érkezett semmi nem vagyok 12 éves kis taknyos szóval ez a probléma kizárva ismétlem többször is használtam már az oldalt de most megszívatott szóval nem minden esetben annyira hűde biztonságos.

2017. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"Egy fejlesztő szerint még a kalózkodás is jobb, mint a G2A

Összegezve a dolgot, ha a G2A-ról lopott kulcsot veszel:

- Jól jár a G2A, mert kifizeted a Shield árát, biztos ami biztos.

- Jól jár az árus, mert történjék akármi, megkapja a pénzét.

- Egy darabig jól jársz te, mert olcsón van egy játékod, amíg el nem veszik (amire lehet, hogy soha nem kerül sor, de a kockázat benne van).

- Nem jár jól a fejlesztő, mert a lopott kulcsok után egy fillért nem kap, pedig pont az lenne a legfontosabb, hogy akinek munkája van benne, kompenzálva legyen. Főleg a kis, független fejlesztők esetében.


Kalózkodás esetén sem a G2A, sem a tolvaj nem jut pénzhez, viszont a fejlesztő sem. Mégis, kevésbé rossz ez, mint a fent részletezett eset. Persze sem Doucet, sem mi nem bátorítjuk a torrentezést, félreértés ne essék.


Megtévesztő továbbá az árusok értékelése is. Egy 97%-ban megbízhatónak ítélt felhasználó akár többezer negatív kritikát is kaphatott átverések miatt, csak ez elveszik a sok pozitív mellett."


forrás: [link]

2018. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!