Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan töröljek Steames...

Hogyan töröljek Steames játékot, hogy ne tűnjön el a játék a könyvtáramból?

Figyelt kérdés
Most lett Steamem, és letöltöttem két ingyenes játékot próba képen. A Loadout-ot, Team Fortress-t. (Később szeretnék fizetőst is pl: Dayz) Kipróbálás után letöröltem a gépemről a Loadoutot, de az a steames könyvtáramból is eltűnt/törlődött. Miért volt ez? Csak azért mert ingyenes? Vagy béna voltam? Hogyan töröljek úgy, hogy a könyvtáramban ott maradjon? Később nem akarok olyat, hogy pl megvettem, de egy gép újratelepítés után már nincs meg a game...

2014. ápr. 14. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A fizetős nem fog, csak szürke lesz a neve, de bármikor letöltheted. Újrarakás után minden játék szürke, kivéve a Magicka, mert azt már feltettem.
2014. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj...az ingyenes játékok eltűnnek de ha megint letöltöd ugyan onnan folytathatod mivel az mmo-k nem a gépeden tárolják az adatokat hogy hol tartasz vagy milyen cipőt vagy akármit vettél hanem a saját szervereiken..amik szintén függetlenek steamtől.
2014. ápr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen és ha veszel egyet akkor ahogy az elöző válaszoló mondta...ha letörlöd csak szürke lesz a neve...bármikor letöltheted megint...de single player játékoknál ha meg akarod tartani a mentéseket ujra telepítésnél ajánlott bekapcsolni a steam cloud szolgáltatást a beállításokban illetve újra telepítés elött még te is csinálj egy biztonsági mentést a mentéseidről.
2014. ápr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hasznosnak tűnnek! :)
2014. ápr. 15. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!