Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims2-ben terhes a csaj, és...

Lilus2000 kérdése:

A Sims2-ben terhes a csaj, és tudom, hogy fiú lesz, de egy kóddal nem lehet a babából lányt csinálni?

Figyelt kérdés
Tudom, mert a gyermeknemzést a férjével kezdeményeztem, de csak utána jöttem rá, hogy lány kéne. Kód nincs erre???

2014. ápr. 21. 07:52
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, de van egy ötletem: megszüli te pedig ne csinálj vele semmit, ne gondozd, esetleg gyújtsd fel vagy valami. Egy idő után úgyis elviszik, vagy megdöglik. Vagy vegyél neki szülinapi tortákat. Etesd meg vele, így pár napon belül öreg lesz, állítsd be a menübe, hogy életkor: alacsony, és nemsokára meghal. :D
2014. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami humánusabb módszer?? :D
2014. ápr. 21. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, nem tartozik szorosan a kérdéshez, de képzeld, a 2ben ha van kerti sütőd, megtudod enni :D


Egyébként, sajna nincs hozzá kód :/

2014. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!