Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben Melyik a legerősebb...

Skyrimben Melyik a legerősebb könnyű vért?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom az üvegvért

#Skyrim #könnyű vért
2014. ápr. 22. 14:52
 1/8 anonim válasza:
42-es karival az üvegvértem most 128-as és van egy Krosis nevű álarcom ami 68 as .Szóval azt hiszem , hogy a könnyű vért viselésének fejlesztésén kívül a kovácsolás mestersége szint is fontos lehet , hogy mennyire tudod fejleszteni az adott tárgyat .
2014. ápr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drone007 ***** válasza:

Hát ez:

[link]

:)

2014. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ha megvan mondjuk meg van az üvegpáncél hogy tudom fejleszteni?
2014. ápr. 24. 16:45
 4/8 Drone007 ***** válasza:

Íme a Workbench nevű eszköz:

[link]

A fejlesztendő armor bizonyos alkotóelemeinek segítségével (pl Iron ingot) a kovácsolás (smithing) képességed függvényében tudod fejleszteni. Minél magasabb a smithinged, annál hatásosabb lesz a fejlesztés. Ha időközben nő a smithinged, akkor érdemes újra ráfejleszteni adott tárgyra, mert még jobb lesz.


Ugyanez művelhető a fegyverekkel a Grindstone eszközön:

[link]


Sok sikert!

2014. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ha így fejlesztettem a vértemet akkor bűböléseket pluszba érdemes még rárakni?
2014. ápr. 25. 13:41
 6/8 Drone007 ***** válasza:

Nyilvánvalóan igen. A vértek/fegyverek fejlesztése nem ad speciális képességeket az eszköznek, csak az alapképességeit (sebzés/védelem) növeli meg.

De jó ha tudod, hogy alacsony kovácsolással, a megfelelő perk nélkül nem tudsz fejleszteni olyan tárgyat, ami már bűvölve van.

Viszont ultramagas bűvöléssel (100 kell a perkhez ha jól tudom) 2 enchant is elhelyezhető egy tárgyra, szóval mindkettőre érdemes gyúrni!


Sok sikert!

2014. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A csatákban edződik a vért na meg a kiképző mestereknél . Ezen felül a kovácsolás képessége is hozzá járul , hogy tökéletesítsd . A kovácsműhelyekben vannak különböző munkapadok , ahol lehet ezt eszközölni.
2014. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tus21 válasza:
A Sthalrim páncél a legerősebb könnyű vért/set.
2016. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!