Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect vagy Bioshock...

Mass Effect vagy Bioshock Infinite?

Figyelt kérdés

Én és a barátom nem tudjuk eldönteni melyik játék a jobb a Mass effect sorozat vagy a Bioshock sorozat? A Bioshockkal nem játszottam és a Mass effect 3-mal se ezért NE írjatok spoilert NE!!!

Szerintetek melyik játék a jobb?

NE ÍRJATOK SPOILERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



#jobb #BioShock #mas effect #mass effect vagy bioshock #me vagy bioshock
2014. ápr. 23. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
imádtam a bioshock sorozatot az elejétől, de szerintem a mass effect
2014. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külön kategóriát érdemelne mind kettő. Őszintén nem igazán tudok dönteni, talán a BI, de csak egy kevéssel. Mind a kettő egy baromi jó game.
2014. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha fontos a szavatosság akkor ME. A BI SZERINTEM egy túlértékelt csöjáték
2014. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bioshock
2014. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem játszottam még a Mass Effecttel, de kizártnak tartom hogy többet tudjon nekem átadni, mint az Infinite...

Ha olyan játékos vagy, aki minden részletet megnéz, tud gondolkodni is a lövöldözés mellett, szereti az elvont dolgokat és a zseniális sztorikat, akkor csak a Bioshock!! :)

2014. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mass effectnek ha jól tudom a nagyon hosszú öszetett sztorija az erőssége ami a bioshockban is megvan csak gondolom nem olyan hosszú.Viszont abban biztos vagyok hogy a mass effect (sőt talán semmilyen másik játék a világon)nem tud olyan érzéseket átvinni mint a bioshock.Szóval egyértelműen az.
2015. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Noa, mostanra kijátszottam a ME3 és Biosgock-ot is és azt tudom mondani, hogy nemfogom tudni megérteni azt aki végigjátszotta a trilógiát és a BI jobban tetszik neki... Szerintem ha van rá időtök próbáljátok ki a ME 3 részét az elejétől, NEnézzetek utána mi fog történni ahogy énsem tettem a BI-nél és szerintem a Mass Effect sorozat fog nyerni. Nekem valahogy többet adott, jobban beleéltem magam( a harc is jobban tetszett de ez nem jópont mert, nemmindenki szereti a taktikus TPS-t) és ugye a legfontosabb a "Story" háát eléggé érdekes , ha összehasonlítanám mert nagyon nemis tudom, nemmondom hogy rossz az Infinite, de ha játszottál vele vagy még pont annak nézel utána melyikkel játssz szerintem Mass Effect.
2015. ápr. 4. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!