Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-osok figyelem! Valakivel...

Bebece kérdése:

Lol-osok figyelem! Valakivel történt már az mint velem hogy van egy felhasználó nevem nem enged be a jelszóval és utána mikor már megváltoztatam bedob egy 0-ás acc-ra?

Figyelt kérdés

EU East

bebece12(felhasználónév)

28 szintü

Tegnap tökéletesen működöt a lol-om de ma patchel és utána mikor be akartam lépni a acc-omba azt irta ki hogy a szerveren illegáli tevékenység folyik mely érintheti az én acc-omat is és hogy minden játékosnak kötelező jelszót változtatnia.De úgyebár ha nem enged fel a lol oldalára hogy a szarba változtasam meg.Ezért rá mentem arra hogy elfelejtetem kiküldték azt a szart és végül ott mikor megerősítetem az új jelszót beléptem lol-ba és lásak csodát új summoner nevet kért én azt kondoltam hogy valami bug nekem nyolc utána jött az a szar mikor megkérdezi hogy kezdő vagy e vagy nem.És legvégül ott volt egy 0 szintű ki acc amiben még a kariaim se voltak meg.Az egészbe a legszarabb hogy töltötem is fel tehát nagyon megszívtam.



2014. ápr. 25. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán írj a supportnak, már magyarul is segítenek.
2014. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!